kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Son Dakika
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Arşiv
    Etkinlikler
  » Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
    Magazin
    Sağlık
    Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Otomobil
    Sinema
    Çizerler
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Sosyete kebapçısının aile skandalı büyüyor
Sosyete kebapçısının aile skandalı büyüyor

Tike Kebap'ın sahibi Orhan Tekin, 24 yıllık eşine kendisini aldattığı ve cinselliğine darbe vurduğu iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Kadınlık gururunun incindiğini söyleyen Nuray Tekin, pazartesi günü (yarın) kayınvalidesi ile birlikte boşanma davasında yer alan iddialara yanıt verecek.

Türkiye dışında Yunanistan ve Rusya'da toplam 15 restoranı bulunan Tike'nin sahibi Orhan Tekin, kendisini aldattığı gerekçesiyle 24 yıllık eşi Nuray Tekin'den boşanmak üzere mahkemeye başvurmuştu. Eşinin, aile dostları olan bir avukatla ilişkisi olduğunu iddia eden Tekin, dava dilekçesinde ilginç bir iddiaya da yer verdi. Orhan Tekin, eşinin kendisinden habersiz taktırdığı silikonlarını patlatmamak için tedirgin davrandığını, bu nedenle de cinsel hayatının eşi yüzünden yok olduğunu ifade etmişti. Yarın kendisine gelen boşanma dilekçesi için mahkemeye cevap dilekçesini verecek olan Nuray Tekin'in yakınları ile yaptığımız görüşmede, olayın farklı boyutlarının da olduğunu öğrendik. İddialardan ilki silikon taktırma olayı ile ilgili... Tekin, söylenenlere göre; kendisine kanser teşhisi konması nedeniyle göğsünü aldırmış ve ardından protez göğüs taktırmış. Bu durumdan haberi olmadığını iddia eden Orhan Tekin'in aksine eşi, bu ameliyat sırasında onun yanında bulunmuş.

OLAYIN PERDE ARKASI AKBANK HİSSELERİ
İkinci iddiaya göre bütün bu olayların başlıca nedeni; dönemin kuruluşlarından Adana Güney Sanayii'nin sahibi Sevim Tekin'in (Orhan Tekin'in annesinin) elinde bulunan tanesi 450 bin dolarlık Akbank hissesinin Nuray Tekin'e devredilmesi... Zamanında varlıklı bir aileden gelen Nuray Tekin, Tike kurulurken babadan kalma gayrimenkullerini satıp karşılıksız maddi destekte bulunmuş. Sonra da hiçbir talepte bulunmamış. Bu arada Akbank hisselerinin anne Sevim Tekin'de bulunmasının vergi açısından büyük problem olacağını belirten Orhan Tekin, "Hisseleri Nuray'a verelim, başka hiçbir geliri olmadığından düşük vergi veririz" diyerek annesini ikna etmiş. Ancak Nuray Tekin hiç tereddüt etmeden, "Sen her zaman benim yanımdaydın, sana bunu yapamam" diyerek kayınvalidesine bütün hisseleri devretmiş. Bu hareketi sonucunda kayınvalide çok duygulanmış ve gelinine bir kez daha sahip çıkmış.

İDDİALARA GÖRE ORHAN TEKİN EŞİNİ ALDATIYOR
Üçüncü iddia, Orhan Tekin'in Verda ve Nebihe adlı iki kadınla birlikte olduğu yönünde. Nebihe ile Korukent Levazım Sitesi'nde bir evde buluştuğu söylenen Tekin; Atina'da da Verda adlı bir başka kadınla beraber oluyormuş. Hatta birbirinden haberdar olan bu iki kadın birbirine bile girmiş. Her ikisi de şimdi Tekin'in eşinden boşanıp kendisiyle evleneceğini zannediyormuş. Hatta bu yaz Türkbükü Tike'yi işletirken ikisi de zaman zaman Orhan Tekin'in yanına gitmiş. Dördüncü iddia ise Orhan Tekin'in, eşi Nuray Tekin aleyhine sunmuş olduğu boşanma dilekçesinde her türlü kuşkudan uzak, somut, kesin ve inandırıcı delillerden yoksun; afaki bir suçlamada ve hakarette bulunduğu yönünde. Bunun üzerine aldatmakla suçlanan Nuray Tekin, avukatı Gönül Demirtepe aracılığıyla savcılığa Orhan Tekin için suç duyurusunda bulunmuş.

SİNAN ÖZEDİNCİK - MAGAZİN

DİĞER GÜNAYDIN HABERLERİ
 3. Alanya Caz Günleri başlıyor
 Zincirleme sergilerinin üçüncüsü başlıyor
 'Maskeli Beşler' hamamda terler
 Başarılı gravür sanatçısı Fatih Mika İstanbul'da
 Dördüncü sezona hazır
 Tamer benim öbür yarım gibidir
 Kaya Bey bekarlığa alışma turlarında
 Ölen taksicinin hayali gerçekleşti
 Fransız Kültür'de atölye çalışması
 'Zehirli Orman' Borusan'da
 Hadi bana aşık ol!
 'Uzaylı' ortalığı karıştıracak
 Kanuni'nin minaresi onarım bekliyor
 Dev heykellere meraklı bakışlar
 Niyet tavşanlarına sevgi gösterisi
 Barış güzelleri coşturdu
AYŞE TÜTER
Ispanaklı lorlu toplar
Ispanakların sap ve yapraklarını...
SEDA KAYA GÜLER
Hasta bir bebeği evlat edinir miydiniz?
Angelina Jolie...
Çayır çimene yayıldılar!
Çayır çimene yayıldılar!
Yazın son demlerini yaşayan İstanbul'un elitleri, Parkorman'daki...
Haberiniz olsun!
Haberiniz olsun!
Artık klasikleşmiş olan "Light Boot" yani hafif botlarıyla ünlü olan;...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.