kapat

21.06.2000
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
Magazin
Superonline
Sabah Künye
Atayatirim
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
E-Posta

Turkport
1 N U M A R A
Sabah Kitap
Z D N e t  T¸rkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 2000
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KOÇ: (21 Mart-20 Nisan) Bugün Kova'daki Uranüs ve Ay, arkadaşlıklarınız ve grup çalışmalarınızda geleneksel olmayan duygular yaratabilir. İlişkilerinizde yenilikçi ve idealist tutumlar içine girebilirsiniz.
BOĞA: (21 Nisan-20 Mayıs) Kova'da birleşen Uranüs ve Ay'ın burcunuzdaki Satürn'le gerçekleştirdiği zorlu açılar, bugün kısıtlanma duygusu yaratabilir. Özellikle mesleğiniz konusunda çevrenizle çatışabilirsiniz.
İKİZLER: (21 Mayıs-21 Haziran) Kova'da birleşen Uranüs ve Ay, yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünen İkizler elemanlarına ani ve güzel fırsatlar getirebilir. Aşkta şanslı rastlantılar yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ: (22 Haziran-22 Temmuz) Yöneticiniz Ay'ın Uranüs'le birleşiyor olması paylaşımlarınızda ani ve duygusal kararlar almanıza neden olabilir. Burcunuzda birleşen Venüs ve Mars aşkta motivasyonunuzu arttırıyor.
ASLAN: (23 Temmuz-23 Ağustos) Karşıt burcunuzda birleşen Uranüs ve Ay'ın etkilerini ikili ilişkileriniz üzerinde hissedebilirsiniz. Birbirinizin isteklerini anlayabilir fakat ters düşerek çatışmalar yaşayabilirsiniz.
BAŞAK: (24 Ağustos-23 Eylül) Bugün Boğa'daki Satürn'le sert açı yapan Uranüs ve Ay, sizi sağlığınız ve günlük işleriniz konusunda zorlayabilir. Geçmişteki çabalarınızın ödüllerini alabilirsiniz.
TERAZİ: (24 Eylül-23 Ekim) Kova'da birleşen Uranüs ve Ay, aşkta mutlu ve şaşırtıcı gelişmeler vaat ediyor. Duygularınız değişken olmasına rağmen ilişkileriniz bu durumdan pozitif etkilenebilir.
AKREP: (24 Ekim-22 Kasım) Bugün karşıt burcunuz Boğa'daki Satürn'le Kova'daki Uranüs ve Ay'ın gerçekleştirdiği sert açılar ikili ilişkilerinizde gerilim yaratabilir. Maddi konulardaki belirsizlikler yaşayabilirsiniz.
YAY: (23 Kasım-21 Aralık) Bugün yakın çevrenizde ilginç koşullarla karşılaşabilirsiniz. Öğrenim ve iletişim konularında beklenmedik değişimler gerçekleşebilir ve bunlar sizin lehinize işleyebilir.
OĞLAK: (22 Aralık-20 Ocak) Maddi konulara geleneksel olmayan yaklaşımlar gösterebileceğiniz bir gün. Ayaklarınız yere basmasına rağmen aldatılma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.
KOVA: (21 Ocak-19 Şubat) Burcunuzda birleşen Uranüs ve Ay'ın belirsizlik ve çekicilik veren etkilerini yaşamınızn her alanında hissedebilirsiniz. Alışılmadık kararlar alabilir, beklenmedik davranışlar gösterebilirsiniz.
BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Bugün Ay'ın ve Uranüs'ün birleşmesi bilinçaltınızda dalgalanmalar yaratabilir. Burcunuzu olumlu etkileyen Venüs, aşık olma ve sevme isteğinizi artırıyor.


Copyright © 2000, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır