kapat

01.04.2000
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
Magazin
microbanner
Sabah Künye
Atayatirim
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
E-Posta

Turkport
1 N U M A R A
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 2000
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Liseli gençler coştu
KADIKÖY Belediyesi Sağlık ve Sosyal Dayanışma Vakfı (KASDAV) 3. İstanbul Liselerarası Müzik Yarışması, liseli gençleri bir araya getirdi.

Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlenen yarışmaya kalabalık gruplar halinde okullarını desteklemek amacıyla gelen liseli gençler havanın da güzel olmasından yararlanarak gönüllerince eğlendiler.

Feridun Düzağaç, Melih Kibar, Lale Manço, Füsun Önal, Vedat Sakman, Melis Sökmen, İlhan Şeşen, Meltem Taşkıran, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Nino Varon gibi ünlülerin jüri üyeliği yaptığı yarışmaya 19 lise katıldı.

ÖDÜL ALAN LİSELER
Yarışmada ödül alan liseler şöyle; En iyi yorum; Kabataş Erkek Lisesi, Blue Jean özel ödülü; Kartal Anadolu Lisesi, Alem FM özel ödülü; Cağaloğlu ve Haydarpaşa Anadolu Liseleri, en iyi sahne performansı; Kenan Evren Lisesi, Malta şarkıları özel ödülü; Kabataş Erkek Lisesi, Barış Manço en iyi beste; Darüşafaka Lisesi, Kenan Evren Anadolu Lisesi, Saint Benoit Lisesi, en iyi kız solist; Kenan Evren Anadolu Lisesi, İstek Özel Acıbadem Lisesi, Galatasaray Lisesi, en iyi erkek solist; Saint Benoit Lisesi, Kartal Anadolu Lisesi, Şişli Terakki Lisesi, en iyi orkestra; Darüşafaka Lisesi, Galatasaray Lisesi, Kenan Evren Lisesi.

Kenan KORKMAZ


Copyright © 2000, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır