kapat

03.06.1999
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
S u p e r o n l i n e
Magazin
microbanner
Siber Haber
L E I T Z
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
Bayan Sabah
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
Hazırlayanlar
Sabah Künye
E-Posta

1 N U M A R A
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 1999
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KOÇ: (21 Mart-20 Nisan) Duygusal ihtiyaçlarınızın yoğun olabileceği bir gün. Meslek yaşantınızda başkalarının etkisinde kalabilir ve kötü sonuçlanacak yanlış kararlar alabilirsiniz. Hırslı yaklaşımlarınızla sevdiklerinizi rahatsız edebilirsiniz.
BOĞA: (21 Nisan-20 Mayıs) Ticari bağlantılarınızın sonuçlarını almakta güçlük çekebileceğiniz zorlu bir gün. İş yaşamınızdaki sıkı çalışmalarınız size maddi başarıyı beraberinde getirebilir. Fakat evinizde işiniz yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
İKİZLER: (21 Mayıs-21 Haziran) Hisseli paralar ve işinizle ilgili hukuksal konularda sorunlar yaşabileceğiniz bir gün. Yanılgılara açık olduğunuz için kararlarınızı tek başınıza almaya gayret edin, yoksa maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.
YENGEÇ: (22 Haziran-22 Temmuz) Burcunuzdaki Venüs'ün Ay'la karşıt açısı, iş ortaklarınızla ve eşinizle ihtilaflar yaşayabileceğinize işaret ediyor. Her iki taraf da duygusal davranabileceğinden, birbirinizin sözlerinden fazlasıyla etkilenebilirsiniz.
ASLAN: (23 Temmuz-23 Ağustos) Kendinizi ruhsal açıdan baskıya uğramış hissedebileceğiniz bir gün. Günlük yaşamdan kaynaklanan sorunları biriktirmeniz kendinizi hasta hissetmenize neden olabilir. İş konularında biraz daha esnek olmaya çalışmalısınız.
BAŞAK: (24 Ağustos-23 Eylül) Spekülasyona ve şans oyunlarına ilgi gösterebilir ama fazla şanslı olmayabilirsiniz. Bugün çalışma arkadaşlarınızla aranızda gergin konuşmalar olabilir. Başkalarının fazla etkisinde kalmamaya çalışmalısınız.
TERAZİ: (24 Eylül-23 Ekim) Her açıdan oldukça gergin geçebilecek bir gün. İlişkilerinizde aceleci hareket etmeye ve yanılmaya meyillisiniz. Her işi tek başınıza halledemeyeceğinizi kabullenmek, başkalarıyla ilişkilerinizi epeyce rahatlatabilir.
AKREP: (24 Ekim-22 Kasım) Burcunuzun yöneticisi Mars'ın Ay'la yaptığı sert açı yakın çevrenizde ve evinizde duygusal problemler yaşayabileceğinize işaret ediyor. Baskı altında tuttuğunuz duygular ani şekilde ortaya çıkarak sizi ve ailenizi şaşırtabilir.
YAY: (23 Kasım-21 Aralık) Maddi konularda başkalarının etkisinde kalarak karar vermek yanılgılara neden olabilir. Burcunuzun yöneticisi Jüpiter'in, Ay, Venüs ve Mars'la yaptığı sert açılar, çevreyle ilişkilerinizde gerilimli bir gün yaşayabileceğinizi belirtiyor.
OĞLAK: (22 Aralık-20 Ocak) Kendinizi oldukça gergin hissedebileceğiniz ve katı davranışlar gösterebileceğiniz bir gün. Agresifliğiniz kendinizi koruma dürtünüzden kaynaklanabilir. Aceleci davranışlarınız ortaklarınızla sürtüşmelere neden olabilir.
KOVA: (21 Ocak-19 Şubat) Hayallerinizin etkisinde kalarak duygusal davranışlar gösterebileceğiniz bir gün. Başkalarının söylemlerinden fazlasıyla etkilenebilir ve rahatsız olabilirsiniz. Enerjinizi sosyal aktivilere yönlendirerek rahatlayabilirsiniz.
BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Arkadaşlarınızla aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gün. Kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir, çevrenizden fazlasıyla rahatsız olabilirsiniz. Tek başınıza alışverişe çıkmak sizi rahatlatabilir.


Copyright © 1999, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır