kapat

06.02.2001
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
Superkupon
Magazin
Sabah Künye
Cumartesi Eki
Pazar Eki
Melodi
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
E-Posta

1 N U M A R A
Sabah Kitap
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 2001
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Superkupon
Trabzon'un 4 şımarığı
İşte teknik direktör Sadi Tekelioğlu'nun suçladığı futbolcular: Erhan Namlı, Zafer, Macit, Tamer

Yarınlar tehlikede
G.Saray ve Bursaspor maçlarında alınan farklı yenilgilerden çok, bazı Trabzonsporlu oyuncuların vurdumduymaz tavırları bizleri yarınlar için endişelendirdi. Kabul etmek gerekir ki, bir devrim gerçekleştiren takımın oyuncuları, koşullar ne olursa olsun sorumluluk bilincini sahaya yansıtmak zorundadır. Çünkü, taşıdıkları forma 3 büyük takıma karşı, büyük mücadele vermiş, taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştır.

"Ruhu olmayanlar"
Bursa maçından sonra teknik direktör Sadi Tekelioğlu'nun, "Bu takımda şımarık oyuncular var. Kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar. Trabzon forması bu kadar ucuz değil. Parayla bu iş olmaz. Eğer ruhunuz yoksa, herşey hava" şeklinde bir demeci oldu. Çok düşündürücü bir açıklamaydı. Peki, kendilerini vazgeçilmez sanan Trabzonlu futbolcular kim? Yanıtı kendi gözlemlerime dayanarak vermek istiyorum. Bunu tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok

Hastalık defansta
Bir kere Trabzon Bursa'ya 2 gol attığına göre sorun forvette değil. Hami, Löbe ve Oktay'ı bir kenara alalım. Trabzon 2 maçta 8 gol yediğine göre sorun defans ve orta sahada. Adres de belli: 4 şımarık futbolcu; Tamer, Macit, Erhan Namlı ve Zafer. Dördü de G.Saray ve Bursa maçlarında profesyonel oyuncuya yakışmayacak davranışlar sergiledi. Bakalım Tekelioğlu bu uyarının devamını nasıl getirecek?


Copyright © 2001, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır