kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
9 Nisan 2009, Perşembe
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat

120 bin liraya Obama'nın otomobilinden aldı

Bülent MAKAR
08.04.2009
Nükhet Duru 30 bini peşin 90 bini krediyle 120 bin TL'ye, bir dönem ABD Başkanı Obama'nın da kullandığı Chrysler 300C satın aldı..
Bugüne kadar bir taraftan sahne çalışmaları diğer taraftan program sunuculuğu ile birikim yapan ünlü sanatçı Nükhet Duru bir süredir kendisine yeni bir otomobil arayışı içindeydi.
Yakın dostlarına güvenliği sağlam olan gösterişli bir otomobil aradığını belirten Duru, sonunda istediğine kavuştu. Son yıllarda ünlü işadamları başta olmak üzere birçok dünya starının da tercihi olan 2009 model "Chrysler 300C" satın alan Duru, bunun için maddi olanaklarını seferber etti.
120 bin lira değerindeki aracın 30 bin TL'sini peşin ödeyen ünlü sanatçı geri kalan 90 bin TL için kredi kullandı. Aynı otomobilin 2005 modelini Başkan olmadan önce Barack Obama kullanmıştı. Obama daha sonra bu aracı satıp, hybrid bir otomobil satın almıştı.

NÜKHET DURU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'DAHA TESLİM ALMADI'
Siyah Chrysler marka aracını henüz teslim almayan ve işlemlerinin tamamlanmasını bekleyen Duru bir an önce otomobiline binmek için sabırsızlanıyor. Ünlü sanatçı bu otomobili güvenli olduğu için tercih ettiğini söyledi. Uzun süren seyahatlerinde ve şehir dışı konserlerinde bu araçla çok rahat edeceğini söyleyen Duru, çok çalışmanın ve emeğinin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

İNTERNETTE 271 BİN DOLARA SATILDI
Nükhet Duru fotoğrafta görülen Obama'nın aracının siyahını satın aldı. Başkan Obama'nın kullandığı bu otomobili satın alan ise daha sonra internetteki müzayede sitesi e-bay'de 271 bin dolara sattı.
Haberin fotoğrafları