kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
17 Şubat 2009, Salı
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat

Reality şov yıldızı kanserden ölecek

Perihan KORKMAZ /LONDRA
16.02.2009
8 hafta ömrü kaldığını öğrenen, reality şovların İngiltere'deki aranan ismi Jade Goody, bu arada sevgilisiyle evlenecek..
İngiltere'de 2002'de "Biri Bizi İzliyor" programıyla ünlenen, daha sonra bir çok şova davet edilerek kendi programını da yapan, biyografisini yazıp adını taşıyan parfüm çıkaran Jade Goody'ye (27) geçen yıl rahim kanseri teşhisi konulmuştu. Doktorlar Goody'ye kanserden kurtulamayacağını, sekiz haftası kaldığını söyledi. Bunu öğrenen erkek arkadaşı Jack Tweed (21), cuma günü kendisine evlenme teklif etti. Çift cenazeden önce nikâha hazırlanmaya başladı. Tekerlekli sandalyedeki Jade Goody, önceki gün nişanlısı ve nişanlısının annesiyle çıktığı alışverişten, Armani'den gelinliğini seçerek hastaneye döndü.

ÜNLÜLER SEFERBER
Nikâhın önümüzdeki günlerde Goody'nin tedavi gördüğü Londra Royal Marsden Hastanesi'ndeki küçük kilisede, aile arasında yapılacağı belirtildi. Daily Mail gazetesi, Sir Elton John'un Windsor Kalesi yakınındaki 20 milyon sterlin değerindeki malikânesini çiftin kullanımına bıraktığını yazdı. Gazete ayrıca Jade Goody'nin Harrods'da gördüğü bir elbiseyi beğenerek "en güzel elbise" sözleriyle nitelediğini duyan mağazanın sahibi Muhammed El Fayed'in, elbiseyi düğün hediyesi olarak çifte vermek istediğini belirtti. Son günlerinde kanserle mücadelesinin belgeseli çekilen Jade Goody, "Hayatımın yetişkin yıllarının tümünü kendim hakkında konuşarak geçirdim. Şimdi tek fark, ölümüm hakkında konuşuyor olmam. Kameralar önünde yaşadım, belki de kameralar önünde öleceğim. Bu bazılarının hoşuna gitmeyebilir, fakat diğerlerinin ne düşündüğü umurumda değil. Bu noktada her şey benim ne istediğimden ibaret" diye konuştu.
Haberin fotoğrafları