kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
11 Şubat 2009, Çarşamba
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat

Genç kız, arkadaşıyla birlikte annesinin boğazını kesti

İHA
Giriş Saati : 11.02.2009 11:34
Güncelleme : 11.02.2009 22:43
Yeni Haber
İzmir'in Buca ilçesinde bir genç kız, arkadaşının evlerinde kalmasına izin vermediği için jiletle annesinin boğazını kesti.

Buca Göksu Mahallesi'nde yaşanan olayda, dün öğle saatlerinde kız arkadaşının evlerinde kalacağını söyleyen H.D. annesiyle tartıştı. Anne A.D, akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen 16 yaşındaki G.'nin evlerinde kalmasını istemedi. H.D. annesine G.'nin evde kalması konusunda ısrar edince, genç kız geceyi D. ailesinin evinde geçirdi.

Akşam 21.30 sıralarında baba N.D, eşi A.D ile oturma odasında, kızları H.D. ile kız arkadaşı G. yatak odasında uyudu. İddialara göre, bir süre sonra korktuğunu söyleyen H.D., annesini yatak odasına çağırarak yanında uyumasını istedi. Işıkları kapatan anne kızı H.D. ile birlikte yatakta uykuya daldı. Bu sırada 16 yaşındaki misafir G., evlerinde kaldığı kız arkadaşı H.D.'nin annesinin yüzünü yastıkla kapattı. Öz kızı H.D. ise iddialara göre annesinin boğazını jiletle kesti ve daha sonra babasının yattığı odaya giderek annesinin boğazından kanlar geldiğini söyledi.

Boğazı kanlar içinde kalan anne A.D Buca Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, iki kız, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Boğazına 17 dikiş atılan A.D. Buca Merkez Karakolu'na verdiği ifadenin ardından dinlenmek için evine götürüldü. Aile, kızlarından ve evlerinde kalan arkadaşından şikayetçi olacaklarını söyledi.

Polis olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.