kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
2 Aralık 2008, Salı
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat

Krize inat yeni otolar Türkiye'de yola çıktı

24.11.2008
Otomotiv sektöründe yaşanan kıyasıya rekabeti küresel mali kriz bile engelleyeme di. Otomotiv firmaları, krize inat yeni modellerini satışa sundular..
Nissan Navara kadın sürücülere de hitap ediyor
Nissan'ın pikap modeli Navara'nın çok özel versiyonu satışa sunuldu. Piyasaya yeni çıkan sınırlı sayıdaki Navara 4x4 LE Platinium A/T versiyonu pikap pazarında standartları yeniden yaratıyor. Aracın kendi gövde rengi ile uyum sağlayan platinyum rengindeki alüminyum alaşım jantları, ön ızgarası, tavan rayları, yan aynaları, kapı kolları, yan basamakları ve arka basamaklı tamponu ile Navara 4x4 LE Platinum Otomatik vites görünürlük ve prestij anlamında farklılık yaratıyor. Navara ticari kullanımda gösterdiği performansı, şehiriçi kullanımda da sunmayı başarıyor. Hafta içi işte, hafta sonu ise doğanın yeşil örtüsüyle kullanıcısını rahatlıkla buluşturabilen Navara, sunduğu üstün özellikler ve görünümü sayesinde SUV satın almayı düşünenlerin alım kararlarında değişiklik yaratarak, bir pick-up'ın ötesinde araç olduğunu ispatlıyor. SUV sahibi erkekler kadar kadınların da tercih ettiği Navara, Platinum versiyonuyla daha da çekici hale geldi.

Standart donanımlar
Şehir hayatına kolayca adapte olabilen Navara, lüks 4x4'lerde sunulan deri döşeme, sunroof, otomatik vites ve perde hava yastıkları gibi özelliklerini 144 bg ve 171 bg güç üreten 2.5lt.'lik dizel motor ve 6 ileri düz/5 ileri otomatik vites seçeneği ile sunuyor.