kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
30 Kasım 2008, Pazar
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat

'Hayatımda kimseyle dargın kalmadım'

İlker GEZİCİ / MAGAZİN
29.11.2008
Ünlü şarkıcı Nilüfer, "Kayahan'la konser verip barışacaklar" iddialarını yalanladı ama "Kırgınlıkları tamir edebilirsek barışabiliriz" dedi..
Ünlü şarkıcı Nilüfer, önceki gün Filiz Akın'ın sunduğu ve Habertürk'te ekrana gelen "Filiz Akın'la Hafta Sonu Sohbetleri" adlı programa konuk oldu. Baltalimanı'ndaki Portaxe adlı restoranda yapılan çekimlerde Filiz Akın'ın sorularına samimiyetle cevap veren Nilüfer, çekim sonrası basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Özellikle son günlerde Kayahan ile yaşadığı tartışmayla ilgili konuşmaktan çekinen ve program sırasında "1980'li yıllarda Kayahan'la çok güzel bir işbirliğimiz oldu. Onun şarkıları benim sesime yattı. Halk beğendi. Bu müzik birliği çok güzeldi ama bitti" diyen Nilüfer, "Birlikte konser verip barışacaklar" şeklindeki iddiaları da şöyle yanıtladı: "Kırgınlıklar var elbette. Bunları tamir edebilirsek barışabiliriz. Konser teklifine sıcak bakmıyorum. Hayatımda hiç kimseye
dargın kalmadım."

NİLÜFER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

KAYAHAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'ÖLÜM KORKUSU VAR'
Yeni albüm çalışmalarını sürdüren Nilüfer, bomba diye tabir edilen hit şarkı seçmekte zorlandığını belirtti ve "Bombaları yakaladığım zaman albüm çıkartacağım" ifadesini kullandı. Nilüfer, Akın'ın "Yaşlanma korkun var mı?" şeklindeki sorusuna ise "Hayır yok ama bende ölüm korkusu var" karşılığını verdi.