kapat
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
Okur Temsilcisi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
4 Kasım 2008, Salı
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat

45 YTL'ye uçak bileti

Giriş Saati : 04.11.2008 14:42
Güncelleme : 04.11.2008 23:52
Yeni Haber
Pegasus Havayolları'nın düzenlediği kampanyada, İstanbul'dan Kayseri, Bodrum, Malatya ve Van'a her şey dahil 45 YTL'ye uçulabilecek.

Pegasus'tan yapılan açıklamaya göre, İstanbul'dan Kayseri, Bodrum, Malatya ve Van'a karşılıklı seferler için 4-11 Kasım tarihleri arasında bilet alanlar, her şey dahil tek yön 45 YTL'den başlayan fiyatlarla uçacak.

İstanbul merkezli kampanyada, 45 YTL'den başlayan fiyatlar, Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak.

SAMSUN'A 49 YTL

SunExpress de, 17-23 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Samsun Havalimanı arasındaki karşılıklı seferlerinde ilk 49 koltuğu her şey dahil 49 YTL'den satışa sunacak.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, yaptığı yazılı açıklamada, SunExpress'in Antalya, İzmir, İstanbul Sabiha Gökçen, Bursa ve Adana'dan düzenlediği seferlerle Türkiye'nin en yaygın uçuş ağına sahip özel havayolu şirketi olduğunu bildirdi.

Say açıklamasında, ''Samsun'dan geçen yılın sonunda başladığımız İzmir uçuşlarına, kış tarifemizle birlikte İstanbul Sabiha Gökçen'i de ekledik. Uçuşlarımızla, Karadeniz'in liman kenti Samsun ile İstanbul'un Anadolu yakası arasında önemli bir ulaşım ihtiyacını karşılayacağımızı düşünüyoruz'' ifadesine yer verdi.

Buna göre, SunExpress 17-23 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği kampanya ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı-Samsun arasındaki tüm karşılıklı uçuşlarda ilk 49 koltuğu 49 YTL'den satışa sunacak.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 07.00'de kalkacak uçak, 08.15'te Samsun'a inecek. Aynı günlerde Samsun'dan saat 08.45'de kalkacak uçak da saat 10.00'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda olacak.

AA