kapat
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
Okur Temsilcisi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
2 Kasım 2008, Pazar
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat
Süreyya Yalçın

'Evliliği bitirmeyi ben istedim'

Başak ÇOKAN MAGAZİN
01.11.2008
Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'la boşanma aşamasına gelen Önder Bekensir, "Olayı bu noktaya eşimin yanlışları getirdi" dedi..
Bodrum'da tanıştıktan kısa bir süre sonra evlilik kararı alan Türkiye'nin sayılı zenginlerinden Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın ile Önder Bekensir çiftinin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Henüz 3 aylık evli olan Önder Bekensir'in eski sevgilisi Courtney Jacobs ile mesajlaşmasını yakalayan Süreyya Yalçın'ın evi terk edip, annesinin yanına yerleştiği iddia edilmişti. Önder Bekensir, olayın basına yansımasının ardından evliliklerinde sorun olmadığını ve Süreyya Yalçın ile görüştüklerini söylerken, eşinden yalanlama gelmişti. Önder Bekensir evliliği ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

*ÇİFTİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'AĞLAYIP ZIRLAYAMAM'
"Etrafımdaki herkes evimde oturup ağlayıp zırlamamı ve kendimi harap etmemi bekliyor. Ancak ben, ailesi ve iş çevresi olan bir insanım. Benim sorumluluklarım sadece evliliğime karşı değil etrafımdaki herkese. Ama şunun bilinmesini istiyorum ki bu evlilik, mesaj yüzünden bu noktaya gelmedi. Bu evlilik, Süreyya'nın yaptığı yanlışların neticesinde buralara geldi. Süreyya'nın sürekli 'Bir karar alacağım' dediğini biliyorum ancak ne kararı alacağını bilmiyordum. Çünkü, bu evliliği bitirmek isteyen ve bu noktaya getiren benim. Mesaj olayı sadece patlama noktası olmuştur. Kendimi ifade etmiyorum diye insanlar benim üzerime çok fazla geliyor. Herkes bir şey söylüyor. Şu anda susuyorum, ben de zamanı gelince bütün gerçekleri anlatacağım. Ayrıca, Süreyya annesinin yanında değil Kanlıca'daki evimizde kalıyor. Ben de evden ayrılıp annemin yanına yerleştim."
Haberin fotoğrafları