kapat
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
Okur Temsilcisi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
13 Ekim 2008, Pazartesi
Sabah
 
Spor Günaydın Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Gündem Siyaset Ekonomi Yaşam Dünya Teknoloji Turizm Otomobil
 
24 Saat
24 Saat

Garanti Cep Şubesi hizmetleri IPhone'da

Giriş Saati : 10.10.2008 13:29
Güncelleme : 10.10.2008 17:31
Garanti Cep Şubesinin, IPhone kullanıcıları için yeniden tasarlandığı bildirildi.

Garanti Bankasından yapılan yazılı açıklamada, cep şubesinin IPhone versiyonunda "wap.garanti.com.tr" ve tüm bankacılık işlemlerinin yapıldığı ekranlar yaratıldığı belirtildi.

Cep şubesi müşterilerinin, IPhone telefonlarının dokunmatik ekranıyla işlemlerini "istedikleri zaman, istedikleri yerden, daha hızlı ve kolay" gerçekleştirebilecekleri, telefonların ana menüsüne yerleştirilecek Garanti Bankası ikonuyla Garanti cep şubesinde yapılacak tüm işlemlerin ücretsiz olacağı bildirildi.

Açıklamada, hisse senedi işlemlerine uygulanacak komisyon oranının, Garanti internet şubesi ile aynı olduğu, wap.garanti.com.tr'ye bağlantının da kullanılan tarifeye göre operatör tarafından ücretlendirileceği ifade edildi.

Garanti Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, konuya ilişkin değerlendirmesinde, uygulamanın, tüm sayfaların ürüne özel tasarlanması açısından, "Türkiye'de ve dünyada bir ilk" olduğunu kaydederek, şu bilgileri aktardı:

"Cep şubesiyle, 5 bin 200 farklı telefonda hiçbir indirme ve yüklemeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Servisin Apple IPhone versiyonuyla ise müşterilerimize eşsiz bir mobil bankacılık deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Amacımız, cep şubesi kullanıcılarına her zaman ve her yerde kolay, pratik ve güvenli hizmet verebilmek. Bunun için kullanıcıların hiçbir özel ayarlama yapmasına gerek kalmadan sadece IPhone'larıyla wap.garanti.com.tr'ye girmeleri yeterli olacak."