kapat
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
Okur Temsilcisi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
7 Ekim 2008, Salı
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat
Katie Holmes, eşi Tom Cruise'un onaylamadığı arkadaşlarıyla görüşmeyi kesti.

Katie ile dostlarının arasına Tom Cruise girdi

06.10.2008
Tom Cruise ile evlendiği günden beri kendini eşine ve minik kızı Suri'ye adayan Katie Holmes, eski dostlarının tepkisini çekiyor. Arkadaşları, onunla görüşemedikleri için çok dertli.....
Katie Holmes, Hollywood'un en güzel aktrislerinden biri. 30 yaşındaki oyuncunun muhteşem bir fiziği, başarılı bir kariyeri ve ünlü aktör Tom Cruise ile mutlu bir evliliği var. Dışarıdan bakıldığında bir insanın hayatta hayalini kurduğu her şeye sahip olduğu düşünülüyor. Ancak bütün bunlar onun tamamen mutlu ve huzurlu bir hayat sürmesine yetmiyor. Zamanının çoğunu minik kızı Suri ile geçiren güzel aktris, yeteri kadar arkadaşı olmamasından dert yanıyor.

Herkesten koptu!
Tom Cruise'un hayatındaki baskın rolü, güzel yıldızın arkadaşlarının teker teker ondan uzaklaşmasına yol açıyor. Holmes'ün 'Dawson's Creek' dizisindeki rol arkadaşı Michelle Williams bu konuda şöyle konuşuyor: "Katie benim en iyi dostumdu. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ama evlendikten sonra kiminle arkadaşlık edeceğine, onun yerine Tom karar vermeye başladı. Bu da; bizi birbirimizden kopardı."

Mutlu taklidi yapıyor
Aynı sıkıntıyı son dönemde Victoria Beckham, Eva Longoria ve Kate Beckinsale de yaşıyor. Geçtiğimiz nisan ayındaki doğum gününe Holmes'ün katılmamasının kendisini çok üzdüğünü belirten Victoria Beckham, kırgınlığını şu sözlerle dile getiriyor: "Amerika'ya taşınırken, sık sık Katie ile biraraya gelebileceğimi sanıyordum. Ama Tom yüzünden, ne zaman arasam onu Scientoloji Tarikatı'nın arınma kamplarında buluyorum. Katie bu yeni hayatı hoşuna gidiyormuş gibi yapıyor ama aslında çok mutsuz. Arkadaşlarını ve sosyal hayatını özlüyor."
Haberin fotoğrafları