kapat
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
Okur Temsilcisi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
19 Eylül 2008, Cuma
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat
Hakan Ural ile evliliği döneminde adı, 'Erkek Güzeli' seçilen manken Karahan Çantay ile anılan Sibel Can, eski kayınpederi Selçuk Ural'ın iddialarına yanıt vermedi.

Sen oğlunu 17 yaşına kadar niye reddettin?

ÖZLEM AVCI
18.09.2008
Selçuk Ural'ın, bir dönem oğlu Hakan Ural ile evli olan Sibel Can hakkında yaptığı açıklamalar ortalığı karıştırdı. Sibel Can'ın hayranları web sitesinde Ural'a çok sert yanıtlar verdi!..
Selçuk Ural'ın önceki gün katıldığı bir TV programında, oğlu Hakan Ural'ın eski eşi Sibel Can hakkında yaptığı açıklamalar magazin gündemine bomba gibi düştü. Sibel Can'ın evlilikleri sırasında oğlu Hakan Ural'ı aldattığını ve oğlunun ölümden döndüğünü söyleyen Selçuk Ural'ın bu açıklamalarına karşı Sibel Can, "O, iki çocuğumun dedesi. Buna saygımdan dolayı yanıt vermeyeceğim. Ama beni ve ailemi rencide edecek bir cümle ağzından çıkarsa mahkemede hesaplaşırız" açıklaması yaparken; Can'ın fanatik hayranları ayağa kalktı. Can'ın 'www.sibelcan. com.tr' resmi web sayfasına yapılan yorumlarda, Can'ın hayranları, Ural'a şöyle yüklendi:.

İKİ TANE EVLATLARI VAR!

* sibelcanım: Selçuk ve Hakan Bey, Sibel sayesinde şu an bulunduğunuz yerdesiniz... Olmuş bitmiş konuları açmanın ne manası var. Bir kere sen bunları konuşmadan önce torunlarını düşünmeliydin. Onları üzdüğünün farkındasındır umarım. Aslında söyleyecek çok şeyim var ama Melisa ve Engincan için susuyorum. Selçuk Bey albüm ya da diziye başlayacak sanırım...

* nergiscan: Olamaz ya! Bu da ne demek şimdi Allah aşkına? Sibel Can, Hakan Ural'a sevgisini verdi, iki evlat getirdi dünyaya. Vallahi Selçuk Bey'i kınıyorum.

* batucan: Selçuk Ural piyasadan uzaklaştı yeniden reklamını yapmak için Sibel Can'ı kullanıyor. Sibel Can ile Hakan Ural arasındaki diyaloğa neden sen karışıyorsun ki? Hiç düşündün mü, baştan beri bu mutluluğu gölgeleyen isim sendin belki... Hakan Bey bu birliktelikten maddi ve manevi gerekli her şeyi aldı. Sanırım elinizdekiler tükendi.

* cnc 59: Aradan yıllar geçtikten sonra yaşına ve dedeliğe yakışmayacak sözler, çok ayıp, yazık ve de günah...

* Oya: Bunca yıl sonra bunları konuşmanın ne manası var, anlayamadım... Belli ki Sibel Hanım'ı üzmek için çabalıyor. Konuşacak başka konu bulamıyor, arada çıkıp sürekli aynı şeyleri konuşuyor. Aile içinde yaşananları tam olarak bilemeyiz ama madem mükemmel bir babaydınız, neden 17 yaşına kadar Hakan Bey'i oğlunuz olarak kabul etmediniz?

* tarcancoll: Acaba kendisi, 16 yaşındayken tanıştığı oğlunda yarattığı travmaların farkında mı? Hakan Bey babasız geçirdiği günler yüzünden bu hastalıkları geçirmiş olmasın...
Haberin fotoğrafları