kapat
E-gazete
|
Hava Durumu
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
English
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
9 Eylül 2008, Salı
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat
Britney Spears

Yeni aldıklarını giymek için zor sabrediyorlar

08.09.2008
Alışveriş meraklısı yıldızlar, yeni aldıkları kıyafetleri giymek için mağazadan çıkmayı bile bekleyemiyorlar! Britney Spears, Denise Richards ve Katie Holmes'ün kızı Suri bile mağazadan yeni cicisiyle çıkmayı tercih ediyor..
Denise Richards
Hollywood'un güzel yıldızlarından Denise Richards, bir süre önce Kaliforniya'nın ünlü mağazalarından Rumor'da alışveriş yaparken objektiflere yakalandı. 128 dolara bir tişört alan Richards, mağazada bir saat alışveriş yaptıktan sonra yeni tişörtüyle dışarı çıktı.

Suri Cruise
Tom Cruise ve Katie Holmes'ün kızları Suri de tıpkı annesi gibi alışveriş yapmaya bayılıyor. Henüz iki yaşında olmasına rağmen ne giyeceğine kendisi karar veren Suri, New York'ta bir mağaza çıkışında görüntülendi. Minik Suri, 68 dolarlık yeni elbisesiyle mağazadan annesinin kucağında çıktı.

*SURİ CRUİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Britney Spears
Tam bir alışveriş düşkünü olan ünlü şarkıcı Britney Spears, boş zamanlarında mağazaları gezmeye bayılıyor. Geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ta alışveriş yaparken görüntülenen ünlü şarkıcı, mağazaya girdikten 45 dakika sonra üzerinde 76 dolara satın aldığı yeni pembe bir tişörtle mağazadan ayrıldı.

*BRİTNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
Haberin fotoğrafları