kapat
E-gazete
|
Hava Durumu
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
English
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
8 Eylül 2008, Pazartesi
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat
CarrefourSa Park Sohbetleri’ne katılan Yeliz Yeşilmen, yaptığı kanto şovla herkesi kendisine hayran bıraktı.

Nurhan Hanım kanto yapmamı istemiyor

Giriş Saati : 07.09.2008 19:25
Güncelleme : 07.09.2008 20:53
CarrefourSa Maltepepark Alışveriş Merkezi'nde her hafta salı günleri düzenlenen 'Park Sohbetleri' isimli imza ve sohbet gününün bu haftaki konuğu Yeliz Yeşilmen oldu. Komedyen Mülayim ile birlikte alışveriş merkezi ziyaretçilerine kanto şov sunan Yeşilmen, sempatik hareketleriyle herkesin beğenisini kazandı.

Denge şart
Kanto yapmanın çok zor olduğunu söyleyen genç oyuncu, "Kanto yaparken sesinizle vücut hareketleriniz dengeli olmalı" diye konuştu. Şov sonrasında mekik çekmiş gibi karın kaslarının ağrıdığını belirten Yeliz Yeşilmen, yıllardır Nurhan Damcıoğlu ile özdeşleşen kanto geleneğini yeni nesilde kendisinin başarıyla sürdürdüğünü ifade etti ve sözlerine şöyle devam etti: "İlk zamanlarda kanto şov yapmak istediğimi Nurhan Damcıoğlu'na anlattım ama Nurhan Hanım'ın tepkisini üzerime çektim. Ben küçüklüğümü bilip Nurhan Damcıoğlu'ndan izin istedim. Ama onlar benim bu işe kalkışmamı istemediler."

Her işi yaparım

Sahne şovları üzerine yapamayacağı şey olmadığını iddia eden Yeşilmen, "Şimdiye kadar cesaret edip de el attığım her şeyi başarıyla gerçekleştirdim. Ama benim için en önemlisi oyunculuk" dedi. Genç oyuncu, çocuklara yönelik bir dizi yapmak istediğini, yeni albümünün de yolda olduğunu ifade etti.
Haberin fotoğrafları