kapat
E-gazete
|
Hava Durumu
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
English
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
28 Ağustos 2008, Perşembe
Sabah
 
Haberler Spor Günaydın Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Günaydın Cuma Cumartesi Pazar Emlak
 
24 Saat
24 Saat
Projede, fiyatları 218 bin YTL ile 666 bin YTL arasında değişen konutlar için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede rezidansların teslimi 2 yıl sonra yapılacak.

Feriköy'de 218 bin YTL'lik rezidansların satışı başladı

Güncelleme : 20.08.2008 21:26
Ekşioğlu ve Biberoğlu İnşaat tarafından Feriköy'de inşa edilen Feriköy Residence, 64 konuttan oluşuyor. Daire fiyatları 218 bin ile 666 bin YTL arasında değişen proje 2 yıl sonra teslim edilecek..
Ekşioğlu İnşaat ve Biberoğlu İnşaat tarafından Feriköy'de inşa edilen Feriköy Residence, 64 konuttan oluşuyor. 2 bin metrekarelik alan üzerinde kurulacak 9 katlı binada fiyatlar 218 bin YTL'den başlıyor. Stüdyo, normal ve çatı dubleks olmak üzere üç farklı tipte konutlardan oluşacak Feriköy Residence, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunacak. Büyüklükleri 56 metrekare ile 171 metrekare arasında değişen konutlar, kişiye özel olarak ve farklı ihtiyaçlara yönelik de projelendirilebiliyor. Zemin katta alışveriş merkezi Zemin katta bir alışveriş merkezinin yer alacağı projede sosyal tesisler, stüdyo ve normal daireler için 1, dubleks daireler için ise 2 alanlık toplam 72 araçlık kapalı otopark ve yaşam alanları bulunuyor. Fitness salonu ve çocuk oyun alanlarının bulunduğu Feriköy Residence'ta kafe, sauna ve 24 saat özel güvenlik mevcut. Isı ve ses yalıtımlı olarak inşa edilen projede jeneratör, su deposu, çift asansör yer alıyor.