kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 8 Ağustos 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Gelecek hafta affedileceksin

FATİH DOĞAN
Beşiktaş yönetiminin, kavganın taraflarından Üzülmez'i sildiği ancak Toraman'ı affedeceği söylentileri doğru çıktı; Toraman'a, "Gelecek hafta takımdasın" denildi..
Beşiktaş'ın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın kadro dışı bırakılmalarıyla sonuçlanan kavganın ardından ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bilindiği gibi siyah-beyazlı ekibin Avusturya kampında, Üzülmez'in teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın terlik yasağını Toraman'a hatırlatmasından sonra iki futbolcu birbirine girmiş ve ortalık karışmıştı. Beşiktaş tarihinde belki de bir ilk olan bu olayın ardından ortaya atılan, teknik direktörün koyduğu kuralın uygulanmasını isteyen Üzülmez'in kesin olarak takımla ilişkisinin kesildiği ve kaptana karşı gelen Toraman'ın affedileceği yönündeki dedikodular ise gerçek çıktı.

"KONUYU UZATMA"
Bazı Beşiktaş yöneticilerinin, İbrahim Üzülmez ile medyanın görmediği yerde barıştırılan Toraman ile birkaç gün önce yaptığı konuşmada "Gelecek hafta seni affedeceğiz" dediği öğrenildi. Yöneticilerin, İbrahim Toraman'ı, "Medyanın karşısında bu olayla ilgili konuşma. Konuyu uzatma. Çünkü yönetim kurulundaki çoğu insan senin affedilmeni istiyor. Eğer bu kavgayla ilgili susmaya devam edersen, seni önümüzdeki hafta affetmeyi düşünüyoruz" şeklinde uyardığı bildirildi.