kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 3 Ağustos 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

'Bay Doğru'yla doğru randevu

Doğru erkeği seçmek ve onunla sonsuza kadar mutlu olmak için Hülya dergisi kadınlara bazı tüyolar verdi: Sebebi her ne olursa olsun biten ilişkisinin ardından kötü konuşan erkek iticidir. Tavrınızı koyun!..
İLİŞKİLİ HABERLER
'Bay Doğru'yla doğru randevu
Uzun ömürlü bir ilişki isteyenler bu yazıyı mutlaka okusun! Hülya dergisinin derlediği habere göre kadınların aradığı 'Bay Doğru'yu bulmak o kadar da zor değil! Öncelikle ne istediğinize karar verin, sonra adımlarınızı atın, bu arada karşınızdaki erkeği de iyice tanımayı ihmal etmeyin. İşte gerçek mutluluğu yakalamak isteyenler için önemli ipuçları:

SORULAR SORUN: Karşınızdaki kişinin size uygun olup olmadığını ona soracağınız sorular ile anlayabilirsiniz. Ancak önemli olan, sanki soruşturmada gibi bir tavır takınmamak. Sabırlı ve sakince, yeri geldikçe aklınızdakileri onunla paylaşın.

ESKİYİ KONUŞMASIN: Sebebi ne olursa olsun, biten ilişkisinin ardından kötü konuşan biri son derece iticidir. Bu durum, eğer sizinle de ilişkiniz biterse aynı tavrı takınacağını gösterir. Bu tür konuşmalardan hoşlanmadığınızı hissettirin.

GEÇ KALMASIN: Söz verdiği saatlere uyamıyorsa ya zamanlamada bir sorunu var ya da size gereken önemi vermiyordur. Fazla anlayışlı olmayın!

ANNESİ İLE TANIŞIN: Annesi ile çok sıkı bir ilişki halinde olan erkeklerden mutlaka uzak durun. Çünkü böyle erkekler partnerlerini sürekli anneleriyle karşılaştırırlar.

ÇOCUKLARLA GEÇİNMELİ: Bir erkeğin çocuklarla ilişkileri onun insani taraflarının ve ne kadar iyi bir potansiyel baba olduğunun ölçütüdür.

HEP O ÖDEMESİN: Bir erkeğin para ile olan ilişkisi karakterini anlamanıza yardımcı olacaktır. Eğer sürekli en küçük paraları bile kendisinin ödemesi konusunda ısrar ediyorsa bu onun cömertliğinden değil, ilişkinin kontrolünü eline almayı istemesinden kaynaklanıyordur.

MASKESİ OLMASIN: Gizli kişiliğe dikkat! Her ilişki başlangıcında kandırılmamız mümkün. Partnerinizin takacağı bir maske, onu yanlış tanımanıza neden olabilir. Mesela trafikte nasıl biri oluyor, garsonlarla ilişkisi nasıl?

KONUŞUN: İlişkinizin iyi bir ritmi yakalayabilmesi için ortalama altı ay gerekir. Ona karşı açık davranın ve nelerden hoşlandığınızı konuşun.
Haberin fotoğrafları