kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 2 Ağustos 2008, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

İkisini de aramayız

Beşiktaşlı Gökhan Zan, "İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arkadaşlarımız. Kavga etmeleri bizi üzdü. Ama onların yokluğu, taktiksel açıdan bizi etkilemez" diye konuştu ..
Beşiktaş'ın milli stoperi Gökhan Zan, kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez'in yokluklarının kendilerini fazla etkilemeyeceğini ifade etti. İki futbolcunun kavga ettiği sırada kendisinin kampta olmadığını hatırlatan Gökhan Zan, "Bu olay bizi de üzdü. Sonuçta ikisi de arkadaşımız. Olayın boyutları ve öncesi hakkında ise bilgi sahibi değilim. Kadro dışı kalmaları tamamen yönetimin kararıdır. Ama taktiksel açıdan bakarsak, o bölgeye yapılan takviyelerle birlikte ikisini de arayacağımızı düşünmüyorum" dedi. Kendisinin iyi bir Beşiktaşlı olduğunun da altını çizen Gökhan, "Başka bir takıma gitmeyi hiç düşünmedim" ifadesini kullandı.

ÇOK HATA YAPTIK
Gökhan, geçen sezon şampiyonluğa ulaşamamalarının kendi hatalarından kaynaklandığını da söylerken, "Ben takımımızda arkadaşlığın, birlik ve beraberliğin daha üst seviyede olması gerektiğini düşünüyorum. Bu, kesinlikle ve kesinlikle arkadaşlığımız kötü anlamına gelmesin. Elimizi taşın altına daha fazla koyup, daha yüksek mücadele gücü sergilemeliydik. Şampiyonluğun bilincine erken varmalıydık. Çünkü son virajlara girdiğiniz zaman yapılacak bir hatanın telafisi mümkün olamayabiliyor. Nitekim öyle de oldu" şeklinde konuştu.