kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 31 Temmuz 2008, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

İlişkisini itiraf ettirmek için eşini zehirledi

Aldatıldığından şüphe eden İngiliz kadın, yasak ilişkisini itiraf ettirmek için verdiği ilaçlarla eşini üç kez zehirledi..
İngiltere'de bir işkadını, "Kocam beni aldatıyor mu" sorusunun cevabını bulmak için alışılmadık bir yöntem denedi. Son yıllarda eşi Paul ile ilişkisinin kötü gittiğini düşünmeye başlayan ve kendisi de yasak ilişki yaşayan Linda Lees (45) verdiği ilaçlarla eşini, yaptıklarını itiraf ettirmeye çalıştı. Ancak bu amaç uğruna çalışan kadın, kocasını üç kez zehirledi. Kocasını ilk kez bir restoranda yemeğine kattığı ilaçla zehirlemeye çalışan kadın, son denemesinde eve Çin yemeği söyledi. Yemeğe çok sayıda anti depresan atan kadın, ardından kocasını alıp, otomobille gezmeye çıktı. Araçta Paul Lees'in başı dönmeye başladı.

BAŞARAMAYINCA İNTİHAR ETTİ
Karısının "Beni aldattın, seni zehirledim" demesi üzerine araçtan çıkıp kaçan adam, eve saklandı. Linda Less bunun üzerine egzoz borusuna taktığı hortumu otomobilin içine uzatıp, intihara kalkıştı. Bu arada sevgilisini arayarak yaptıklarını itiraf etti. Kocayı hastaneye kaldıran polis, otomobilde egzoz gazından zehirlenmekten kurtarıdığı Linda Lees'i ise cezaevine gönderdi.
Haberin fotoğrafları