kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 23 Temmuz 2008, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Tapusunu aldı

FATİH DOĞAN
Beşiktaş 2011 yılına kadar sözleşmesini uzattığı Delgado'nun bonservisi için Ülker ile de prensipte anlaştı. Taraflar 1-2 gün içinde Arjantinli için sözleşme imzalayacak..
Beşiktaş'ın sözleşmesini uzattığı kaptanı Matias Delgado'nun bonservisi için siyah beyazlı kulüp ile Ülker el sıkıştı. Beşiktaş ile olan anlaşmasını yılda 2 milyon 100 bin euro karşılığında 2011 yılına kadar uzatan Beşiktaş yönetimi bonservisi Ülker'de olan Arjantinli oyuncunun tapusunu da uzun süren pazarlıklar sonrası aldı. Ülker ile yapılan görüşmeler sonucunda resmi olarak şöyle bir formül bulundu: Ülker, Delgado'yu 4.5 milyon euroya Beşiktaş'a sattı. Kağıt üzerinde yapılacak bu anlaşma karşılığında siyah beyazlı takım, Delgado için para ödemeyecek. Karşılığında Beşiktaş, Ülker'den ekstra sponsorluk girdisi sağlayacak.

*DELGADO FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

EKSTRA SPONSORLUK
Böylelikle Ülker'in yeni sponsorluk girdisiyle birlikte Beşiktaş, yıldız futbolcunun bonservisini Ülker'den almış olacak. Beşiktaş ile Ülker arasındaki anlaşmanın bugün yarın imzalanması bekleniyor. Kartal, Delgado'nun bonservisini de alınca rahat bir nefes almış aldı. Arjantinli oyuncuyu isteyen takımlar için artık Beşiktaş istediği gibi masada pazarlık yapma şansını yakalamış oldu.