kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 18 Temmuz 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Kısa sürede Galatasaraylı futbolcuların ve taraftarların beğenisini kazanan Alman teknik direktör Michael Skibbe, arkadaşımız Yaşar Yalçın'ın sorularını içtenlikle yanıtladı.

Muhteşem bir G.Saray geliyor

YAŞAR YALÇIN
Michael Skibbe, SABAH'a konuştu: "Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kimse merak etmesin. Müthiş G.Saray geliyor"..
İLİŞKİLİ HABERLER
Muhteşem bir G.Saray geliyor
G.Saray Teknik Direktörü Michael Skibbe, SABAH'a konuştu. İşte sarı- kırmızılı takımın kadrosundan gençlere, Lincoln'den hazırlık maçlarına kadar birçok konuda Alman hocanın ortaya koyduğu düşünceler:

*MİCHAEL SKİBBE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

* Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Şu anda 32 kişiyiz. Ancak ben bu sayıyı 25'e düşüreceğim. Çok yetenekli genç futbolcularımız var. Bazıları mecburen sezon boyunca bizimle olmayacak ancak ben onları ve gelişimlerini sürekli olarak takip edeceğim.

* Lincoln çok kaliteli. Gelir gelmez kendisiyle görüştüm. Takıma katkı sağlamak için tüm gücüyle çalışacağını söyledi. Çok istekli çalışıyor ve kendini hazırlıyor.

*Transfer konusunu yöneticilerimizle görüşüyorum. Üç mevkiiye futbolcu bekliyorum: Kaleci, savunma ve forvet. Yönetimimiz elinden geleni yapıyor. Yeni futbolcular ya kampın son günlerine yetişecek ya da kamp sonrası bize katılacak.

*İlk iki hazırlık maçımıza genç futbolcuların ağırlıkta olduğu kadrolarla çıktık. Üçüncü maçımızda ise milli oyuncular ve Harry Kewell sahada olacak. Herkesin onları görmek istediğini biliyorum ancak biraz daha hazır olmaları gerekiyordu. Kimse merak etmesin müthiş bir Galatasaray geliyor.