kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Temmuz 2008, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
İspanyol Marca Gazetesi haberi, Valencia CEO'su Villalonga'nın ağzından, "Feneri bırak, bize gel" başlığıyla birinci sayfadan verdi. Ama haber Villalonga tarafından yalanlandı.

Dede ortalığı karıştırdı!

İspanyol Marca Gazetesi, F.Bahçe'nin hocası Aragones'in Valencia'nın başına geçeceğini iddia etti; ortalık karıştı ama haber Valencia tarafından yalanlandı..
Fenerbahçe dün bomba gibi bir iddia yüzünden karışık bir gün geçirdi. İspanya'da yayınlanan Marca Gazetesi, sarılacivertli takımın yeni teknik direktörü Aragones'in Fenerbahçe'deki görevinden ayrılacağını ve La Liga ekiplerinden Valencia'nın başına geçeceğini öne sürdü. Birinci sayfasını bu habere ayıran Marca Gazetesi, başlığı da Valencia'nın yeni CEO'su Juan Villalonga'nın ağzından verdi: "Bırak Fenerbahçe'yi hemen bize gel." Gazetenin iddiasına göre Villalonga, başkan Juan Soler ile anlaştıktan sonra yönetimi eline alan Villalonga'nın kafasındaki projenin Aragonesli bir Valencia olduğu ve hocaya iki yıllık teklif yaptığı belirtildi.

*ARAGONES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

VİLLALONGA YALANLADI
Avukatlar arasında görüşmelerin cuma gününden beri devam ettiği ileri sürülürken, daha önce İspanya dışında çalışmamış olan Aragones'e, ülkesine geri dönme fikrinin cazip geldiği ileri sürüldü. Marca'nın haberine göre Aragones, bugün başkan Aziz Yıldırım'la görüşecek, yarın da Valencia'ya imza atacaktı. Haberin altında Aragones'e en yakın gazetecinin imzasının olması, İspanyol hocanın menajeri Figer'in yardımcısı Christian'ın Avusturya kampına gitmesi iddiaları güçlendiriyordu. Ancak dün öğleden sonra Villalonga, tartışmalara noktayı koydu. Valencia'nın CEO'su, haberden duyduğu rahatsızlığı dile getirirken, "Aragones'in Fenerbahçe ile olan sözleşmesine saygılıyız" ifadesini kullandı. Dün İstanbul'a gelmeden önce Madrid'de gazetecilere konuşan Güiza da, "Valencia'nın, Fenerbahçe ile sözleşmesi olan Luis'e teklif yapması saygısızlık olur. Luis'i götürmesinler, orada yalnız kalırım" dedi.