kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 14 Temmuz 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Kızına annesinin ismini verdi

DIŞ HABERLER
Angelina Jolie, biri kız diğeri erkek ikizlerini Fransa'da doğurdu. Bebeklerin fotoğrafını 11 milyon dolara satan Jolie kızına, kanserden ölen annesinin adını koydu..
Hollywood'un en ünlü çiftinin, yeni bebekleri dünyaya geldi. Aktör Brad Pitt ile birlikte yaşayan ABD'li oyuncu Angelina Jolie önceki akşam ikizlerini doğurdu. Erkek bebeğin iki kilo 270 gram, kızın ise iki kilo 280 gram ağırlığında dünyaya geldiği açıklandı. Doğumun gerçekleştiği Fransa'nın Nice kentinde yayınlanan bir yerel gazete, ikizlerin ilk fotoğraflarının bir ABD gazetesine 11 milyon dolara satıldığını yazdı. Brad Pitt ile Angelina Jolie alacakları parayı bir yardım kuruluşuna bağışlayacak.

* FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

*JOLİE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*JOLİE- PİTT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİR AY ERKEN DOĞUM
AP haber ajansının konuştuğu Nice'teki Lanval Hastanesi'ne bağlı Santa Maria doğum kliniğinin yetkilileri, aslında ağustos ayı ortalarında beklenen doğumun tıbbi nedenlerden dolayı bir ay erken gerçekleştiğini söyledi. Fransız basınına göre ünlü çift oğullarına Knox Leon, kızlarına ise Vivienne Marc- Heline adını verdi. Ancak bu konuda henüz ne Pitt'den ne de Jolie'den bir doğrulama gelmedi. MarcHeline, Jolie'nin yedi yıl kanserle mücadele ettikten sonra 2007'de ölen annesinin ismi.
Haberin fotoğrafları