kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 13 Temmuz 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Kampa dün katılan Topal, taraftarların gözdesiydi.

Topal'dan yeşil ışık

İngiltere'nin Everton takımından teklif alan Galatasaray'ın yıldızı Mehmet Topal, "Kulübümün yararına olacaksa Avrupa'da futbol oynamak isterim" diye konuştu..
İngiltere'nin Everton takımının talip olduğu Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mehmet Topal, "Hem kulübümün hem de benim yararıma olacaksa Avrupa'da futbol oynamak isterim" dedi. Sarı-kırmızılı kulüple olan anlaşmasının devam ettiğini hatırlatan genç oyuncu, "Galatasaray'da mutluyum. Zaten kontratım da sürüyor. Ancak kulübe fayda sağlayacaksa ve yöneticilerim de izin verirse büyük bir Avrupa ligine gidebilirim. Her şeyin hayırlısı" şeklinde konuştu.

YASER YILDIZ: ALIŞIYORUM

Öte yandan Galatasaray'ın Kartalspor'dan transfer ettiği Yaser Yıldız, iddialı açıklamalarda bulundu. 'Yeni Arif' olarak nitelenen genç futbolcu Galatasaray TV'ye şunları söyledi: "Çok iyi bir ortamımız var. Herkes çok sıcakkanlı. Büyük bir camiaya geldiğim için önceleri çok heyecanlıydım. Ancak alışmaya başladım. Gezici bir santrfor olarak oynamayı seviyorum. Ancak gerektiğinde pivot santrfor olarak da görev yapabilirim. Çok çalışacağım ve formayı kapmak için elimden geleni yapacağım. Sonraki hedefim ise Milli Takım."