kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 9 Temmuz 2008, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Zayıflıktan kopacak gibi... Şöhretle tanıştığı ilk yıllar olan 90'larda Carey'nin vücudu şimdiki hatlarından yoksundu.

Mariah Carey'nin vücuduna ne oldu?

Her zaman seksi vücuduyla kendisinden söz ettiren Mariah Carey'nin bu güzelliğinin doğal olmadığı konuşulmaya başlandı son günlerde. Ünlü şarkıcının çektirdiği fotoğraflar incelendiğinde estetik operasyonlarla inceldiği görülüyor..
Odünyanın en çok kazanan şarkıcılarından... Sesi ve şarkılarıyla olduğuyla kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Mariah Carey, son aylarda yeni albümü 'E= MC2' için bir hayli kilo vermiş ve yeni vücuduyla objektiflerin karşısına geçmişti. Ancak Hawaii'de yeni şarkısı 'I'll be Loving'in klibini çeken Carey'nin fotoğraflarına dikkatlice bakıldığında karnındaki anormallik göze çarpıyor.

150 BİN $ VERMİŞ!
In Touch dergisine konuşan estetik cerrahları, Carey'nin karın bölgesinden yağ aldırdığını iddia etti. Sadece birkaç ayda 10 kilo verdiğini söyleyen Carey'nin aslında zayıflamadığı, fazla yağlarını aldırdığı söylenenler arasında... 39 yaşındaki ünlü yıldızın gergin karın bölgesi de çıkan tüm bu söylentileri doğruluyor. Öte yandan estetik yaptırdığına dair çıkan tüm haberleri yalanlayan Carey, "Bugüne kadar estetik operasyonlara 150 bin dolar harcadığım söylendi ama bu yalan" diyor.
Haberin fotoğrafları