kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 8 Temmuz 2008, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
KOSTÜM ÖDÜLÜ ALMIŞTI 24 yaşındaki Hande Subaşı, katıldığı "Dünya Güzellik Yarışması"nda en iyi kostüm ödülü almıştı. Oyunculuk ve mankenliği bir arada götürmek isteyen Subaşı, TV'de Canlı Canlı programını sunuyor.

Tarkan'ı reddetti

Tarkan'ın klibinde oynatmak istediği Hande Subaşı, işlerinin yoğunluğunu bahane göstererek ünlü şarkıcıyı geri çevirdi..
2005 yılında "Türkiye Güzeli" seçilen manken Hande Subaşı'dan, Tarkan'a olumsuz yanıt. Manken ve oyuncu Hande Subaşı'nın, kliplerinde rol verdiği güzelleri şöhrete kavuşturmasıyla tanınan ünlü şarkıcıyı reddettiği ortaya çıktı. Bunun üzerine Tarkan başka bir Türk kızı üzerinde durmadan, yabancı bir mankene rol verdi. Ünlü şarkıcının "Metamorfoz" albümünde yer alan "Arada Bir" adlı parçaya çekilen klipte, sanatçıya Rumen manken Anda eşlik etti. Söz ve müziği Tarkan'a, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait parçanın klibinin yönetmeliğini ise Metin Arolat yaptı.

* HANDE SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'BAŞKA İŞİM VAR'
Ancak Metin Arolat, klipte aslında Tarkan'ın Hande Subaşı'yı oynatmak istediğini söyledi. Arolat "Aslında biz Hande'ye teklif götürdük. Gerçekten çok güzel bir kız. Ama kendisi kabul etmedi. Gerekçe olarak da aynı dönemde başka işler için sözleşme yaptığını söyledi" dedi.