kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 7 Temmuz 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ... Milli güreşçi Recep Çakır geçen yıl Hindistan'da yapılan Ordulararası Askeri Olimpiyatlar'da dünya üçüncüsü olmuştu.

Milli güreşçi tecavüzden tutuklandı

Milli güreşçi Recep Çakır tecavüze kalkıştığı kızın bekâretini bozduğu iddiasıyla yakalandı. Çakır ve yardım ettiği öne sürülen dört kişi tutuklandı..
İddiaya göre Recep Çakır, Antalya Korkuteli'nde 2 Haziran'da 23 yaşındaki üniversite mezunu G.C.' kaçırdı. Yeğeni Emin Toksöz ve Mehmet Hanedan ile kızı annesinin yanından zorla alan Çakır, Osman Şefik Delioğlu'nun kullandığı araca geçti. Kızı Saklıkent'e götüren Çakır aracın lastiğinin patlaması sonucu kızı ormanlık alana sürükledi. İddiaya göre Toksöz direnen kızı tutarken, Çakır tecavüze kalkıştı. Çakır, tecavüz edemediği kızın bekâretini parmağıyla bozdu. Yol kenarına bırakılan G.C.'yi jandarma buldu. Gözaltına alınan Recep Çakır, Emin Toksöz, Mehmet Hanedan ve Osman Şefik Delioğlu ile birlikte güreşçiye yardım ettiği öne sürülen Duraliler Köyü Muhtarı Atilla Zeybek mahkemede tutuklandı. Çakır kızı 6 yıldır tanıdığını ve aşk yaşadıklarını öne sürerken, G.C. Çakır'ı tanımadığını anlattı. Psikolojik tedavi görmeye başlayan G.C. Çakır'ın olaydan sonra "baba oldu o iş" diye birini, ardından da "amirim" diye hitap ettiği başka birini aradığını söyledi.
Haberin fotoğrafları