kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 7 Temmuz 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Deniz Akaya, gelin olduktan sonra eşinin kucağına atlayıp, yatakta dudak dudağa öpüştü. Sonra da sıra takı törenine geldi.

Deniz sahne üstünde gelin oldu!

ASLI ÖRNEK - GÜNAYDIN
Bodrum'da Magic Life'ta önceki gün şenlik vardı. Ali Poyrazoğlu rol icabı oğulları Murat Ilgar'ı Deniz Akkaya'yla, Eser Ali'yi de Berrak Kuş'la evlendirdi. İki düğün de seyircileri kahkahaya boğdu..
İLİŞKİLİ HABERLER
Deniz sahne üstünde gelin oldu!
Deniz Akkaya önceki gün Bodrum Magic Life Otel'deki 'Yeşil Kabare'de evlendi! Akkaya'nın Murat Ilgar'la nikahlandığı törende, Berrak Kuş ile Eser Ali de dünyaevine girdi.

BU BİR OYUNDU!
Ardından Deniz Akkaya ve Berrak Kuş, eşleriyle birlikte para ve takı toplamak için konukların arasına daldı. Ancak bunların hepsi; Bodrum Magic Life'ta yeniden hayat bulan 'Yeşil Kabare'deki 'Tumba Yatak' isimli skeç için yapıldı ve yalnızca bir oyundu! Geçen hafta başlayan oyunda, Brezilyalı dansçılar ve dünya şampiyonu akrobatlar da sahne aldı. Tiyatroyu izlemeye gelen ünlüler arasında yer alan Şefik Öztek ve Şebnem Özinal da, gece boyunca Ali Poyrazoğlu'nun esprilerinden nasibini aldı. Geceye şort-gömlekle katılan Şefik Öztek'e takılan Poyrazoğlu, Şebnem Özinal'a "Bunu smokinle aldın, yakında donla gezecek. Gazeteciler bunu da yazın!" dedi.

MİTHATCAN SENİN Mİ?
Ali Poyrazoğlu, üç saat süren kabarede Sezen Aksu ve Beyoğlu'nun eski 'Yeşil Kabare'siyle ilgili de şunları anlattı: "Sezen'in oğlu Mithatcan var ya onu ben büyüttüm. Karnı acıktığı zaman 'Oğlum git Ali amcana yemek ye' derdi. Bir gün kahve ödünç almak için Sezen bizim eve geldi ve Mithatcan'a bakıp 'Ne güzel bir çocuk, senin mi?' dedi." Poyrazoğlu'nun bu anektodu konukları çok güldürdü. 'Yeşil Kabare'deki gala gecesinde sahneye çıkan Ferdi Özbeğen büyük alkış topladı.

HAYAL BİLE ETMEZDİM
"Her şeyi hayal ederdim de Brezilyalı kızlarla dans etmeyi hayal etmezdim" diyen Özbeğen, "45 yıldır birbirimizle kavga ettikten sonra Ali'yle böyle bir atmosferde çalışmak çok güzel" şeklinde konuştu. Ferdi Özbeğen, izleyicilerine şovdan sonra da arkadaşlarını arayarak 'Yeşil Kabare'deki eğlenceyi anlatıp, onları da davet etmeleri gerektiğini söyledi.
Haberin fotoğrafları