kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 2 Temmuz 2008, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Arda 25 milyon €

YAŞAR YALÇIN
Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın katıldığı bir dost sohbetinde "Arda'yı kolay kolay satmayız Almaya niyetli olan varsa, en az 25 milyon euroyu gözden çıkartmak zorunda" dediği öğrenildi..
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın talipleri artarken, sarı-kırmızılı kulüp her geçen gün değerlenen oyuncuyu satmak istemiyor. EURO 2008 öncesinde, "Arda'yı almak isteyen en az 20 milyon euroyu gözden çıkartmalı" diyen Adnan Polat, son olarak bu fiyatı 5 milyon euro daha artırdı. Sarı-kırmızılıların başkanının katıldığı bir dost sohbetinde yakın çevresine, "Arda, kurmaya çalıştığımız 'Yeni G.Saray'ın temel taşı. Onu kesinlikle kadromuzda tutmak istiyoruz. Elimizden çıkartmamız için, kulübün mali durumunu ciddi anlamda etkileyecek bir rakam önermeleri şart. Yani kapıyı 25 milyon eurodan aşağı açarlarsa şansları yok" dediği öğrenildi.

*ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

TIMES'TAN ARDA'YA MÜTHİŞ ÖVGÜ

Genç futbolcunun kafasını karıştırmak isteyenlere de çatan Polat'ın aynı toplantıda menajerlerden yakındığı, "Başta Ahmet Bulut tüm menajerleri uyaracağız. Kulüp olarak futbolcuyla hiçbir problem yaşanmazken menajerler yüzünden oyuncularımızın huzurunun kaçmasını istemiyoruz" diye konuştuğu bildirildi. Öte yandan ünlü İngiliz gazetesi Times, Arda'nın Euro 2008 performansı için, "Cristiano Ronaldo'yu gölgeleyeceği kimin aklına gelirdi" yorumunu yaptı.