kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 24 Haziran 2008, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Gattuso

'Artık sizi tutuyorum'

İtalya ile İspanya arasında oynanan EURO 2008 yarı final maçının ardından Terim'le karşılaşan Gattuso, tecrübeli teknik adama bu sözleri söyledi. Gattuso, Milan'da Terim'in öğrencisiydi..
Milli Takımımız'ın teknik direktörü Fatih Terim, geçtiğimiz gün İtalya ile İspanya arasında oynanan Avrupa Şampiyonası'nın son çeyrek final maçını seyretti. İspanya'nın penaltı atışları sonucunda İtalya'yı eleyerek yarı finale adını yazdırdığı mücadelenin öncesinde ve sonrasında tecrübeli teknik adama büyük ilgi vardı. İspanya maçında cezalı olan Gattuso, tribünde eski hocası Terim'le karşılaşınca sarılıp bir süre sohbet etti. Milan'ın sembol isimlerinden Gattuso, kısa süre de olsa İtalyan ekibinde beraber çalıştığı Terim'e başarılar diledikten sonra "Finalde karşılaşırız" dedi. Ancak İtalya'nın penaltılar sonrası kupaya veda etmesinin ardından ikili bir kez daha karşılaşınca, Gattuso "Artık sizi tutuyorum. Umarım kupayı alırsınız" diye konuştu.

İTALYAN FUTBOLUNDA BÜYÜK İZ BIRAKMIŞ
İtalya Futbol Federasyonu'nda görev yapan eski futbolculardan Demetrio Albertini de maçtan önce "Umarım finalde tekrar birbirimize sarılırız" temessinde bulundu. Ancak İtalya EURO 2008 defterini kapatınca bu dileğin gerçekleşme şansı kalmadı. Tüm bu sahneler, Terim'in İtalyan futbolunda büyük etki bıraktığını bir kez daha gösterdi.

*PENALTI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*İŞTE SEMİH'İN MUHTEŞEM GOLÜ

*HIRVATİSTAN-TÜRKİYE MAÇI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

*BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN YARI FİNAL SEVİNCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


*"BİLİC TERİM'E SUS İŞARETİ YAPTI" FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

*HIRVATLARIN ÇÖKÜŞ ANININ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Haberin fotoğrafları