kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 23 Haziran 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Mehmet Ali Erbil - Gülben Ergen - Tuğba Erbil

İstanbul'da darıldılar Kıbrıs'ta barıştılar

MAGAZİN
Gülben Ergen, iki ay önce 'Sürpriz' adlı programına katılmaktan son dakikada vazgeçen Mehmet Ali Erbil'le Kıbrıs'ta kucaklaşarak aralarındaki buzları eritti..
İLİŞKİLİ HABERLER
İstanbul'da darıldılar Kıbrıs'ta barıştılar
Gülben Ergen ile Mehmet Ali Erbil arasındaki dargınlık, Mali'nin kucağında son buldu! Kıbrıs Kaya Artemis'te Erbil'in ardından sahneye çıkan Ergen, ünlü şovmenin gönlünü aldı. Ergen; ön masada eşi Tuğba ve oğlu Ali Sadi ile kendisini izleyen Mali'nin yanına gidip kucağına oturdu!

BUZLAR ERİDİ
İki ay önce Mehmet Ali Erbil, Ergen'in 'Sürpriz' adlı programının altyazıyla geçen tanıtımlarında, adının Hüsnü Şenlendirici'nin isminden sonra yazılması nedeniyle programa son anda katılmaktan vazgeçmiş ve iki dost küslük yaşamıştı. Bu olaydan iki ay sonra Kıbrıs'ta aynı sahnede buluşan Erbil ile Ergen, dargınlık sürecinin üzerine sünger çekti. Erbil, sahnede yaptığı şu konuşmayla Ergen'e barış mesajı yolladı: "Ben Gülben'in altındayım o benim üstümde olacak, ben ne Gülben'e ne de Okan'a küsmedim. Sadece incindim. Gülben 'Babalar Günü'nde eşime mesaj çekip Ali Sadi'nin annesinden özür diledi."

HİYERARŞİ VAR
Erbil; adının programda Hüsnü Şenlendirici'den sonra yazılması konusunda da "Sanatçı hiyerarşisi diye bir şey vardır. Hilal Cebeci'nin adını Gülben'den önce geçiremezsiniz. Herkes saygılı olmalı. Benim için söylediği andropoz lafını da Zühtü'ye pardon Hüsnü'ye iade ediyorum" diye konuştu. Sonra da ikili kucaklaşarak barıştı.
Haberin fotoğrafları