kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 17 Haziran 2008, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Aysu Baceoğlu, buz üstünde duramayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Aysu, buzda düşe kalka bir hal oldu!

İlker GEZİCİ
Airport Alışveriş Merkezi'nin açılışı için hostes kılığında buz pistine çıkan Aysu Baceoğlu, neye uğradığını şaşırdı. Sürekli düşen mankenin bacağı yara içinde kaldı..
İLİŞKİLİ HABERLER
Aysu, buzda düşe kalka bir hal oldu!
Manken Aysu Baceoğlu ile komedyen Okan Karacan, önceki gün Airport Alışveriş Merkezi'nin açılışında 'Buzda Dans' şovu yapamadı! Havacılık konseptindeki merkezin tanıtımı için hostes ve kaptan pilot kostümleriyle buz pistine çıkan ikili, renkli görüntülere sahne oldu.

BACAĞI YARALANDI

Daha önce 'Buzda Dans' yarışmasındaki tecrübesiyle piste çıkan Karacan, yaptığı şovla izleyenlerden büyük alkış alırken, ilk kez buz pistine ayak basan güzel manken Baceoğlu ise ayakta durmakta güçlük çekti. Karacan'ın muzipliği ve kendisinin acemiliği nedeniyle Baceoğlu sürekli kendini yerde buldu. 15 dakika kaldığı buz pistinde beş kere yere düşen güzel manken, bacağının yaralanmasına engel olamadı. Aysu Baceoğlu'nun kızaran bacağına hemen buz tedavisi yapıldı. İlk defa buz pistine çıktığını söyleyen Baceoğlu, "Çok düştüm ama güzel düştüm. Düşmenin de bir asaleti var" dedi.
Haberin fotoğrafları