kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 11 Haziran 2008, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Kendimi çocuğum ve eşimle göremiyorum!

Ünlü şovmen Beyaz, evliliğe çok uzak olduğunu söyledi: Evlenmek istiyorum ama aslında evlenebileceğimi hiç düşünmüyorum. Bana garip geliyor..
İLİŞKİLİ HABERLER
Kendimi çocuğum ve eşimle göremiyorum!
Beyazıt Öztürk, 'benimMTV'm' programına ilginç açıklamalar yaptı. Gittikçe annesine benzediğini itiraf eden Beyaz, "Evlenebileceğimi sanmıyorum" demeyi de ihmal etmedi.

* 13 yıl önceki Beyaz'la şimdiki arasında fark var mı?
Anneme benzemeye başladım. O da geçmiş hayatında şov mu yapıyordu bilmem ama tarzım acayip anneme benzedi. Bu camia içinde öyle durumlar gördüm ki otokontrolüm ister istemez gelişti.

* Utangaç mısınız peki?
Genelde evet. İnsani olarak ar damarım çatlamamış hâlâ! Zaten utanmazlar yüzünden problem var. Hep verdiğim bir örnek var, kimisi karda kadın düşünce bakar güler, kimisi benim gibi kadın utanmasın diye başını döndürür.

* Bir röportajınızda 'hiç aşık olmamıştım' demişsiniz...
Bir lisedeyken, bir de üniversitedeyken 4 sene sürdü, sağlam aşık oldum. Ondan sonraki hayatımda aman aman bir şey olmadı.

* Peki bakışınız, aradıklarınız değişti mi kadınlarda?
Benim bakışım ne kadar değişirse değişsin; sistem değişiyor, insanlar değişiyor, fikirler değişiyor, görüşler değişiyor, tavırlar değişiyor, eda değişiyor, her şey değişiyor. Ama sonuç itibari ile bir erkek-bir kadın kalıyorsun. Yan yana gelip, birbirine çarpıldığında bunların hesabını yaptığını zannetmiyorum.

* Evlilik istiyor musunuz?
Yaş biraz geçince daha ince eleyip, sık dokumaya başlıyorsun, yalnızlığa alışıyorsun. Herkes kadar ben de evlenmek istiyorum ama hiç evlenebileceğimi düşünmüyorum. Eşimle, çocuğumla görmüyorum kendimi. Uzak ve garip geliyor.