kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 8 Haziran 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

(A) Milli Takım'da şok

Yeni Haber
(A) Milli Futbol Takımı'nda şok... 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası (A) Grubu ilk maçında Portekiz ile oynayan ve maçı 2-0 kaybeden (A) Milli Takım'da 4 futbolcu sakatlandı.

Portekiz ile dün yapılan karşılaşmada Servet Çetin, Gökhan Zan, Emre Belözoğlu ve Hakan Balta'nın sakatlanması, takımda adete şok etkisi yaratırken, Fatih Terim, takım kurmakta sıkıntılı bir sürece girdi.Milli takım doktorları, sakatlanan futbolcularla yakından ilgilenirken, tedavilerine hemen başlanıldığı bildirildi.

Portekiz maçının ilk yarısında girdiği bir ikili mücadelede sol dizinden sakatlanan ve 90 dakikayı tespit bandajıyla tamamlayan Servet Çetin'in, iç yan bağlarında esneme olduğunu ifade eden sağlık ekibi, aynı şekilde ikinci yarıda oyunu terk etmek durumunda kalan Gökhan Zan'ın da sol diz iç yan bağlarında zorlanma tespit etti.

Bugün MR'ları çekilecek iki oyuncunun durumlarının öğleden sonra sonuçların incelenmesinin ardından netliğe kavuşacağı açıklandı.Bu arada, sol ayak tarak kemiğine bir darbe alan Emre Belözoğlu ile sağ ayak bileğinde ezik olan Hakan Balta'nın ise kısa sürede iyileşeceği ve İsviçre maçında hazır olabileceği ifade edildi.

AA