kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 4 Haziran 2008, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
‘Vicdan’ filminde Nurgül Yeşilçay başrol oynuyor.

'Vicdan'ın öyküsü üçüncü sayfa haberinden çıktı

AA
Erden Kıral'ın Çeşme'de çekimlerine başladığı 'Vicdan' filminin uygulayıcı yapımcısı Cem Özer, "Senaryo bir gazetenin üçüncü sayfa haberinden esinlenerek yazıldı" dedi. Özer; eşi Nurgül Yeşilçay ile Murat Han'ın başrol oynadığı 'Vicdan'la ilgili şu bilgileri verdi:

Çetrefilli bir aşk
"İki kadınla bir adam arasındaki çetrefilli aşk hikayesi anlatılan senaryo olayın kahramanlarıyla görüşülerek yazıldı. İnsanların çaresizliği ve umarsızlığı filmde slogan atılmadan anlatılıyor. Hikaye İzmir'de yaşandığı için burada çekiyoruz. Film, dağıtım şirketinin uygulayacağı stratejiye göre ekim sonu veya kasım başında vizyona girebilir."

TV'de heyecan yok
Özer, önümüzdeki yıl kendi yöneteceği bir film çekeceğini açıklayarak, "Televizyonda yapacak bir şey kalmadı, artık beni yeni heyecanlar sardı" dedi. Bir dönem 'Laf Lafı Açıyor' adlı şovuyla adından söz ettiren Cem Özer, "Hayatı ara sıra sıfırlamak gerekir" dedi ve ekledi: "Televizyon artık bana heyecan vermiyor. Yapımcılık ve yönetmenlik ise hayatıma heyecan katıyor. Yine de hemen bir sinema filmi çekmeye cesaretim yok."
Haberin fotoğrafları