kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 3 Haziran 2008, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

G.Saray ile anlaştım

Fazla forma şansı bulamadığı için Fenerbahçe'den ayrılmak isteyen Önder Turacı, 2004 senesinde kapısından döndüğü Galatasaray ile her konuda anlaşmaya vardığını açıkladı..
Dış transferde sessizliğini koruyan Galatasaray'ın, Fenerbahçe'de fazla forma şansı bulamayan Önder Turacı ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. Daum döneminde sarı-lacivertli ekibin savunmasının demirbaşlarından biri olan ancak Zico'nun gelmesiyle yedek kulübesinden dışarı adım atamayan Önder, Galatasaray ile anlaştığını söyledi. Rusya'nın FK Moskova ile imzaladığı ön protokolü ufak bir tazminat karşılığında iptal ettiğini dile getiren 26 yaşındaki futbolcu, maraton.com.tr'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi.

"İSTANBUL'DAYIM"

"Galatasaray ile anlaşmaya vardık. Moskova'ya gitmiyorum çünkü kariyerimi İstanbul'da sürdürmek istiyorum. Parasal konularda da bir sıkıntı ya da problem yok." Ancak Önder'in, Zico'nun takımdan ayrılması durumunda Fenerbahçe'de kalmayı düşündüğü de sızan haberler arasında. Önder Turacı, 2004 senesinde de Galatasaray'ın gündemine gelmiş fakat Fenerbahçe'yi tercih etmişti.