kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 2 Haziran 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Gazeteci Tine Rögild (26),i fotoğrafı kullandı.

Sübyancı rezaleti

Sadi TEKELİOĞLU
Danimarka'da, internette kendisini 13 yaşında bir kız çocuğu olarak tanıtan kadın gazeteci, cinsel ilişki kurmak isteyen 4 kişiyi deşifre etti..
Danimarka'nın yüksek tirajlı tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet'te çalışan Tine Rögild (26) isimli kadın gazeteci, kendini 13 yaşında bir kız gibi göstererek internette chat yaptı. May ismiyle yazışan gazeteciyi küçük kız zanneden yaklaşık 100 erkek cinsel içerikli sohbet etti, hatta bazıları kamera önünde mastürbasyon yaptı.

'SUÇ FİİLEN OLUŞMADI'
Kadın gazeteci, bu erkeklerden 43 yaşında subay, 53 yaşında emekli polis komiseri, 72 yaşında emekli ve 35 yaşında bir aile reisiyle seks yapmak üzere anlaştı ve buluşma yerine bir kameraman ve bir haberci arkadaşını da götürdü. Polis komiseri olay yerinden koşarak uzaklaşırken, olaydan bir gün sonra gözaltına alındı. Subayın ise küçük kızın bekâretini bozmak istediğini dile getirdiği ifade edildi. Gazetecinin yaşlı erkekleri sahte bir chat profiliyle tuzağa düşürüp yakalatması basın çevrelerinde de tartışılıyor. 'Cinsel taciz' diye adlandırılabilecek suçun fiilen oluşmadığına dikkat çekilirken, adı geçen erkeklerin hangi suçlama ile ceza alacakları ise merak konusu.

BİR ASKER BİR POLİS BİR 72'LİK

Gazetecinin tuzağına düşen emekli polis komiseri çareyi kaçmakta bulurken subayın ise küçük kızın bekâretini bozmak istediği belirtildi.
Haberin fotoğrafları