kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Mayıs 2008, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Kartal'da 112 bin YTL'lik konutların satışı başladı

Teknik Yapı'nın Kartal'daki Uprise Elite projesinde satışlar bugün başladı. Metrekaresi 2 bin 200 YTL'den satılacak proje, 704 daireden oluşuyor..
İLİŞKİLİ HABERLER
Kartal'da 112 bin YTL'lik konutların satışı başladı
Teknik Yapı, Kartal'daki ikinci projesinin satışına bugün başladı. Teknik Yapı Başkanı Nazmi Durbakayım, ilk projeleri Uplife Park'a gelen yoğun ilgi nedeniyle, ikinci proje Uprise Elite'in öne alındığını belirtti. Uprise Elite projesini klasik Teknik Yapı çizgilerinin modernize edilmiş son projesi olarak niteleyen Durbakayım, "37 bin metrekare arsa üzerine inşa edilecek olan Uprise Elite; diğer projelerimiz Ataşehir ve Bahçeşehir Uphill Court, Dilman Towers ile Uplife Park'ın en iyi özelliklerini barındıran bir eser olacak" dedi.

5 farklı daire seçeneği
Uprise Elite'te 1+1 tipi dairelerin büyüklüğü 52 ile 67 metrekare; 2+1 dairelerin büyüklüğü 90 ile 113 metrekare; 3+1 dairelerin büyüklüğü 137 ile 182 metrekare arasında farklılık gösterirken 4+1'ler 187 metrekare, 5+1'ler ise 290 metrekare olacak. Metrekare satış fiyatı 2 bin200 YTL olarak belirlenen projede, dairelerin satış fiyatları ise 112 bin YTL'den başlayacak. Uprise Elite projesindeki faiz oranları 24 ay için yüzde 0.97, 36 ay için yüzde 1.12, 60 ay için ise yüzde 1.25 olarak belirlendi. Projeye en çok talebin avukatlardan ve home-office olarak kullanmak isteyen üst düzey yöneticilerden geldiğini belirten Durbakayım, bu nedenle rezidans olarak yapılacak blokta iş görüşmelerine yönelik hizmet birimlerinin de olacağını açıkladı. 'Business center'da ise teknolojik donanımlara sahip toplantı odaları, ticaret alanları ve kafeterya gibi birimler bulunacak. Teknik Yapı'nın yeni projesi 42 katlı Uprise Towers'ın, Kartal'ın yeni yerleşim biriminin girişindeki simge olmasının beklendiği de kaydedildi.