kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Mayıs 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Aşkın Nur Yengi Yavuz Bingöl Ahmet Demirbağ

Şahsenem Bacı'nın şiiri Müjde Ar'ı ağlattı

'Altın Adımlar' yarışmasında 'Anneler Günü' nedeniyle bir şiir okuyan Yavuz Bingöl'ün annesi Şahsenem Bacı, Müjde Ar'ı ağlattı. Ar, annesi Aysel Gürel'in fotoğrafını program boyunca masadan indirmedi..
İLİŞKİLİ HABERLER
Şahsenem Bacı'nın şiiri Müjde Ar'ı ağlattı
Ekranların ilk halkoyunları yarışması 'Altın Adımlar'ın bu haftaki bölümüne Anneler Günü heyecanı damgasını vurdu. Program; yarışmanın jüri üyelerinden Aşkın Nur Yengi'nin, 'Ben Annemi İsterim' adlı parçayı söylemesiyle başladı.

ANNE-OĞUL SÖYLEDİLER
Ardından bir diğer jüri üyesi Yavuz Bingöl, Türkiye'nin yaşayan 4 kadın ozanından biri olan annesi Şahsenem Bacı ile birlikte sahneye çıktı. Anne-oğul birlikte 'Bre Şaşkın Ne Bakarsın Yüzüme' adlı türküyü seslendirdi. Türkü bittikten sonra, anneler için yazdığı şiiri okumaya başlayan Şahsenem Bacı, herkesin duygulanmasına yol açtı.

SUNAY AKIN ELİNİ

ÖPTÜ Şahsenem Bacı'nın şiiri en çok, bir süre önce annesi Aysel Gürel'i kaybeden Müjde Ar'ı etkiledi. Annesinin fotoğrafı program boyunca masanın üzerinde duran ünlü oyuncu, gözyaşlarına engel olamadı. Bu sahneden çok etkilenen haftanın konuk jüri üyesi Sunay Akın; Müjde Ar'ın elini öperek, onun Anneler Günü'nü kutladı.
Haberin fotoğrafları