kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 11 Mayıs 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
2 GÜN SONRA TABURCU OLDU Başbakan'ın devreye girmesiyle yatırıldığı hastaneden taburcu olan İbrahim annesiyle evine gitti.

Yanık tedavisi bitti İbrahim artık gülüyor

Erol ŞENNUR ADANA - SABAH
Tıp merkezinde sevk ücreti ödenemediği için yanık haliyle feryat eden İbrahim Yıldırım evine ve okuluna kavuştu. Aile, Başbakan'a teşekkür etti..
Kaçak tüpgaz dükkânında çıkan yangında kuzeniyle feci şekilde yanan ve götürüldüğü özel tıp merkezinde 230 YTL'lik sevk ücreti ödenmediği gerekçesiyle tam teşekküllü hastaneye sevk edilmeyerek yaklaşık bir saat acılar içinde bekletilen 8 yaşındaki İbrahim Yıldırım, yaşama yeniden döndü. Başkent Hastanesi yanık ünitesinde 26 gün tedavi gören küçük İbrahim, dün taburcu edildi.

BAŞBAKAN'IN ELİNİ ÖPECEĞİM
Küçük İbrahim'i hastaneden personel uğurlarken yakınları hastane kapısı önünde karşıladı. İbrahim, en çok oyuncaklarını, arkadaşlarını ve okulunu özlediğini belirtirken, kendisiyle çok ilgilenen Başbakan Erdoğan'ın yanına gidip elini öpmek istediğini de söyledi. Günlerce süren endişeli bekleyiş sonunda oğullarına kavuşmanın sevincini yaşayan anne Necla ve baba Mehmet Yıldırım, oğullarının tedavisinde emeği geçen başta Başbakan olmak üzere herkese teşekkür etti. Yıldırım çifti, "Doktorlarımızın yoğun gayretleri sonucu oğlumuz yaşama yeniden döndü. Gülmeyen yüzümüz güldü. Bize bir insanın yaşayabileceği mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ederiz" diye konuştular.