kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 8 Mayıs 2008, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Malthe geceye kırmızı renkte bir elbiseyle katıldı.

Balonla Suada'ya indi

Öner ÖNGÜN - MAGAZİN
Plazma TV tanıtımı için Türkiye'ye gelen Natassia "Scarlet" Malthe sahilden kaldırılan bir balonla tanıtımın yapıldığı Suada'ya indirildi..
Los Angeles ve Londra'dan sonra üçüncü lansmanı Türkiye'de yapılan "Scarlet On Air" isimli proje önceki gece İstanbul'daki Suada'da yapılan bir kokteylle tanıtıldı. Birçok ünlü ismin katıldığı parti hayli renkli geçti. Türkiye'ye TV dizisi için geldiği söylenen Natassia "Scarlet" Malthe'nin aslında, bir plazma televizyonun tanıtımında görev aldığı açıklandı. "Gerçek aslında tam gözünüzün önünde" sloganıyla firmanın bir şaşırtmacası olarak hazırlanan tanıtım gecesinde, TV dizisi sanılan projenin aslında reklam serisi olduğu anlaşıldı. Ortadoğu'dan ve Kuzey Afrika'dan basın mensuplarının da hazır bulunduğu tanıtım gecesinin yıldızı, Natassia "Scarlet" Malthe'nin kırmızı elbisesi, Eda Taşpınar tarafından hazırlandı.

SAHİLDEN SUADA'YA UÇTU
Seksi güzel, patlayan havai fişeklerin ardından, sahilden kaldırılan bir balonla İstanbul Boğazı'ndaki Suada'ya geldi. Alkışlar ve lazer gösterileri arasında, bir tekneye bağlanan balonla sahneye inen Natassia, şovu ile izleyenleri büyüledi. Meltem Cumbul'un sunuculuğunu üstlendiği gecede, Nil Karaibrahimgil de bir konser verdi.
Haberin fotoğrafları