kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 25 Nisan 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Dizide Tokuş ve İnanır'a minik oyuncu Deniz Güneş de eşlik ediyor. Güneş, İnanır'ın torununu canlandırıyor.

Kadir İnanır ilk kez 'dede' oldu

İLKER GEZİCİ - MAGAZİN
Ünlü oyuncu Kadir İnanır; başrolünü Zeynep Tokuş ile paylaştığı 'Kardelen' adlı televizyon dizisinde, hayranlarının karşısına ilk kez 'dede' rolüyle çıkacak..
Başrollerini Kadir İnanır ile Zeynep Tokuş'un paylaştıkları 'Kardelen' adlı dizinin tanıtımı önceki gün Bebek Otel'de gerçekleştirildi. İnanır, bir dede ile torununun ilişkisinin anlatıldığı dizide, taksi şoförlüğü yapan eski bir istihbaratçıyı canlandırıyor. İlk kez dede rolü yapacak olan yakışıklı aktör, şöyle konuştu:

DİZİ YAPMAK ÇOK ZOR
"Bu devirde dizi yapmak çok zor. Kaliteli iş için özenle çalışmak gerekir. Bunu için de zaman lazım. 100 dakikalık işi 6 günde çekerseniz, o işte kalite bulamazsınız. İnsan onurunu kıran bir durum var. Gecenin 05.00'inde sabah sahnesi çekiliyor. Nasıl bir mantık bu! Biz bu dizide sinema tadında bir iş yapıyoruz. Eminim ki; seyirciden çok büyük alkış alacağız."

SERT DEĞİL TATLI!
Dizinin ilerleyen bölümlerinde İnanır ile aşk yaşayacak olan Zeynep Tokuş ise çok heyecanlı olduğunu söyledi ve ekledi: "Kadir İnanır ismi, insanı telaşlandırıyor. İnsan onun yanında elini ayağını nereye koyacağını şaşırıyor. Onu tanıdıkça, sert mizacının altında yumuşak biri yattığını gördüm. Bu hali daha keyifli, önceden biraz ürkütüyordu beni. Biraz mesafe koyuyordum aramıza ama aslında Kadir Bey'in içinde çok tatlı, naif bir insan varmış. Onu bu tarafı ile tanıyabildiğim için çok şanslıyım."