kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 24 Nisan 2008, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Hasan Yılmaz

Eşine kızdı, eve el bombası attı

Murat KARAMAN - SABAH
Adana'da emekli polis, kardeşinin yanına yerleşen karısının kaldığı eve 4 el bombası atıp Kalaşnikof'la taradı. Oğlu öldü, eşi yaralı..
Adana'da emekli Özel Harekât mensubu Hasan Yılmaz, 10 gündür ayrı yaşayan eşinin kaldığı eve el bombası ve Kalaşnikof tüfekle saldırdı. Oğlu öldü, eşi ve baldızı ise yaralandı. İddiaya 4 yıl önce emekli olan Hasan Yılmaz (50), 16 yaşında bir kız ile ilişki kurdu. Eşinin ilişkisini öğrenen Necmiye Yılmaz (49) da boşanma davası açtı. Emekli parasını ilişki kurduğu genç kızla harcayan Hasan Yılmaz evine dönünce davasından vazgeçen Necmiye Yılmaz ile kocası arasında, aynı konu yüzünden yeniden tartışma çıktı. Bunun üzerine Necmiye hanım, oğlu Mustafa'yı da (20) alarak 10 gün önce kız kardeşi Hanife Avcı'nın evine yerleşti.

İKİ BOMBA PATLAMADI
Borçlarından dolayı emekli maaşına haciz gelen Hasan Yılmaz, gece 02.30 sıralarında baldızının 2 katlı evinin önüne gelerek, eve 2 parça tesirli el bombası attı, daha sonra da Kalaşnikof tüfekle evi taradı. Mermisi bitince 2 el bombası daha atan Yılmaz, otomobili ile kaçtı. Ortalık savaş alanına dönerken, saldırganın oğlu Mustafa Yılmaz parçalanarak can verdi. Eşi Necmiye Yılmaz ve baldız Hanife Avcı yaralandı, . Evde bulunan patlamamış 2 bomba etkisiz hale getirilirken, Hasan Yılmaz, dün jandarmaya teslim oldu.
Haberin fotoğrafları