kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 24 Mart 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Karaibrahimgil, A.R.O.G filminin 'esas kızı' olacak.

'A.R.O.G'un kadrosuna eklenen son amatör: Nil

Cem Yılmaz, 'A.R.O.G' filminin oyuncu kadrosuna Nil Karaibrahimgil'in de katıldığını söyledi ve ekledi: Filmde bir-iki tane gerçek aktör var. Gerisi benim gibi bu işe aşkla bağlanan amatörler!..
Cem Yılmaz, Ali Taner Baltacı ile birlikte çekecekleri 'A.R.O.G.' filmiyle ilgili son gelişmeleri, 'Bildiğin Gibi Değil' programında anlattı. Ali Saydam ve Şirin Sever'in Sky Türk'teki programlarının ilk konuğu olan Yılmaz; yeni filminin kadrosuna şarkıcı Nil Karaibrahimgil'i de kattıklarını açıkladı. "Şu ana kadar seyircinin bilmediği bazı isimler var; ben de gazetelerde okuyorum" diye espri yapan Cem Yılmaz, 'A.R.O.G' için saçlarını uzattığını belirterek, anlattı:

HASAN KAÇAN VE ZAFER ALGÖZ

* Oyuncu kadrosunda ben varım, Özge Özberk, Özkan Uğur, Ozan Güven var. 'Kamuran' ayrıldı, başka bir dünyaya geçti. Filmin, insanların beklentilerini karşılayacağına inanıyorum. Kadroda Zafer Algöz, Nil Karaibrahimgil ve Hasan Kaçan gibi bir-iki kıymetli arkadaşım daha var.

*
Bir aksilik çıkmazsa yani başrol oyuncusu değişmezse, kadromuza inancım sağlam. Dikkat ederseniz, içlerinde bir-iki tane gerçek aktör var. Diğerleri benim gibi bu işi aşkla bağlanmış amatörler...

RİSKLİ AMA HOŞ BİR KADRO
* Amatörlerle olmayı seviyoruz. Bu saydığım isimlerin artistik yanlarının kuvvetli olduğunu düşünüyorum. Bir kimya ve elektrik meselesi olduğuna inanıyorum. Riskli ama biraraya gelmesi hoş bir kadro.

*
Riskli çünkü; hepimiz heyecanlı insanlarız. Bu iş bir heyecan ve işe asılma getirecek. Dolayısıyla var olan herkesin bildiği, hatta başka alanlarda artistik diyebileceğimiz kabiliyetini başka şeyle harmanlıyoruz. Filmin bir coşkusu olacak.