kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 16 Mart 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Sergin Hünel

'İhanet etti' dediği karısına dava açtı

Neslihan KESKİN SABAH
Dizi oyuncusu Hünel, lenf kanseri ve şeker hastası olduğunu bildiği halde evlendiği senarist eşine boşanma davası açtı..
İstanbul'da, dizi oyuncusu Saruhan Hünel, 5 yıl önce evlendiği senarist Sergin Hünel'e boşanma davası açtı. Hünel avukatı aracılığıyla mahkemeye sunduğu dilekçesinde, "Lenf kanseri ve şeker hastalığı döneminde sürekli yanında oldum. Evlilik süresince bir dakika bile yanından ayrılmadım. Sürekli manevi destekte bulundum. Ancak, iyileşmesinden sonra aşırı kıskançlık duyguları içine girdi. Kıskançlık krizleri yüzünden evi bile terk etti. Bu da yetmiyormuş gibi evin kapı kilidini değiştirdi" dedi.

EV İLE TAZMİNAT İSTEDİ
Saruhan Hünel ayrıca, eşinin yönetmen arkadaşıyla evinde bir gün geçirdiğini ileri sürerek, "Görüntüler güvenlik kamerasında var. Ofiste dövüldüm. İhanetle sonuçlanan evliliğimiz derinden sarsılmıştır" iddialarını ortaya attı. Ünlü oyuncu eşinden ayrıca 100 bin YTL manevi tazminat ile kendisine ev tahsis etmesi halinde 10, etmemesi halinde ise 13 bin YTL 'iştirak nafakası' istedi.
Haberin fotoğrafları