kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 3 Mart 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Beyaz atlı prenslerini bekliyor

Hepsi ünlü ailelerin kızları ve sosyetik davetlerin gözbebeği... Henüz bu güzel kızların kalbini çalıp, onları evliliğe ikna edebilmiş beyaz atlı bir prens yok. Klass dergisi İstanbul jet-set'inin en gözde bekâr genç kızlarını yazdı.....
Derin Mermerci
Merhum Mehmet Mermerci ile Ender Mermerci'nin en küçük kızları Derin, başlı başına bir trend-setter sayılıyor. Dünyaca ünlü modacıların kreasyonlarından oluşan çarpıcı kıyafetleriyle her zaman göz dolduran Derin, aşk yaşamıyla sık sık gündeme gelse de, şimdilik nikah masasına oturmaya pek hevesli görünmüyor.

Melissa Eliyeşil

Maria-Necmettin Eliyeşil çiftinin kızları Melissa, güzelliğiyle göz kamaştırıyor. Sosyete davetlerinde güzelliği kadar seçtiği soluk kesen kıyafetlerle de bütün gözleri üzerinde topluyor. Üniversiteyi New York'ta okuyan Melissa güzelliği, zarafeti ve eğitimiyle İstanbul jet-set'inin ünlü ailelerinin gelin adayı olarak görmek istediği isimler arasında.

Aylin Benardete
Monik Benardete'nin ilk evliliğinden olan büyük kızı Aylin Benardete, özellikle arkadaşlarının verdiği davet ve düğünlerde giydiği çok şık kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Gece hayatında pek rastlanmayan Aylin Benardete cephesinde de henüz evlilik gündeme gelmedi. Yakın çevresine bakılırsa Aylin Hanım daha uzun bir süre evliliği düşünmüyor.

Ceylan Çapa
Ünlü işletmeci Celal Çapa ile Şebnem Çapa'nın iki çocuğundan küçüğü olan Ceylan, sosyetenin en genç ve güzel isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Ceylan Çapa evliliği henüz erken buluyor ama etrafında pervane olan yakışıklı damat adaylarına bakıldığında, yakında biri gönlünü çalarsa şaşırmamak gerek.

Selin Fadıllıoğlu
İşletmeci Metin Fadıllıoğlu ile mimar Zeynep Fadıllıoğlu'nun ızları Selin, üniversite eğitimini yurtdışında tamamladı. Ölçülü yaşamı ve doğal tavırlarıyla dikkat çeken Selin'in beyaz atlı prensinin kim olacağı merak ediliyor. Duru güzelliğinin yanı sıra ciddiyetiyle de dikkat çeken Selin Fadıllıoğlu, yakın çevresine annesinin gençliğini hatırlatıyor.

Lara Kamhi
Cefi-Yasemin Kamhi çiftinin iki kızından küçüğü olan Lara da jet-set'in gözde bekâr genç kızları arasında. Ablası Melda Hanım bir süre önce Kosifler'in veliahtı Sinan Kosif ile evlendi. Eğitimini yurtdışında tamamlayan Lara canayakınlığı, neşesi ve güzelliğiyle geniş bir arkadaş çevresine sahip, ama şimdilik gönlünü çalan bir prens adayı yok... Annesi Yasemin Kamhi ise kızının mürüvvetini görmek istiyor... Lara'yla ilgilenen damat adaylarının önce Yasemin Hanım'ın gönlünü kazanması lazım.

Neslişah Alkoçlar
Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin güzel kızı Neslişah Alkoçlar sonunda eğitimini tamamladı. Üzerine titreyen babası Ender Alkoçlar'ı üzmemek için eğlence yaşamında sıkça görünmüyor. Alkoçlar çifti, kızlarının iyi bir eş bulup evlenmesini istiyor. Aynı zamanda milli sporcu olan Neslişah ise şimdilik evlenip çoluk çocuğa karışmayı düşünmüyor ve öncelikle hayallerini gerçekleştirmeyi hedefliyor.
Haberin fotoğrafları