kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 29 Şubat 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Abisi 'Yaprak'a albüm yapacak

Öner ÖNGÜN/MAGAZİN
atv'nin başarılı dizisi 'Avrupa Yakası'nın 'Yaprak'ı Hale Caneroğlu albüm çıkaracak. Prodüktörü abisi Hakan Caneroğlu olacak..
Geçtiğimiz akşam, Mess Prodüksiyon'un Esma Sultan Yalısı'ndaki lansman gecesinin sunuculuğunu üstelenen 'Avrupa Yakası'nın 'Yaprak'ı Hale Caneroğlu, çok yakında bir albüm çıkaracağının müjdesini verdi. Albümün prodüktörlüğünü abisi Hakan Caneroğlu'nun üstleneceğini söyleyen genç oyuncu, bütün şarkı sözlerinin kendisine ait olacağını belirtti. Albümün tarzını henüz belirlemediklerini ifade eden Caneroğlu, iki yabancı şarkıya da Türkçe söz yazacağını sözlerine ekledi.

İLK ALBÜM TANITILDI
'İyi müzik' için yola çıkan ve Süha Kurultay'ın öncülüğünde; Hakan Caneroğlu, Genco Arı, Zeynep Casalini, Ercüment Vural, Hale Caneroğlu, Sarp Maden ve Ertuğ Ergin'in kurduğu Mess Prodüksiyon'un lansman gecesinde, çıkan ilk albüm 'A1' de müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Ertuğ Ergin'e ait olan 'A1'deki şarkılardan örnekler sunulduktan sonra, Mess Prodüksiyon sanatçıları sırayla sahneye çıkıp, konuklara müzik ziyafeti çekti. Gecede Zeynep Casalini, Salih Güney ve Sedat Aloğlu vardı.
Haberin fotoğrafları